Evde hem de kedi hem bebek

Bakalım nasıl olcak çok merak ediyorum :sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

Allah kolaylık versin hepimize, umduğumuzdan daha kolay daha güzel ilerlersin inşallah

1 Like

İnsallahh :pray:t2:

Evet ilk kiskanç oluyo ama sonra sahipleniyolar gerçekten kendiniz görüceksiniz​:face_holding_back_tears::melting_face:

1 Like

Siz veterinersiniz ve bu soruyu size hasta sahipleri sorar yani kedi köpek bakanlar .sizinde burda sormanız hepimizin tuhafina gitti ben vet .teknikleriyim 4 yıl okuyup bunları bilmemeniz imkansız . Şimdi diyeceksiniz ki kilda mikrop var çocuk kılı yutar toksoplazma vb hastalıklar var hiç kedi köpek beslemeyio temas etmeyenlerdede aynı hastalıklar olabilior .ki zaten annenin bağışıklığı dan bebek o mikroplara bağışıklık kazanmış şekilde doğuyor .tabikide dikkat etmekde temizlik her zaman önemli ama asla bir sorun teşkil etmez

2 Likes

Sorun olarak gördüğüm kısım sağlık kısmı değil. Anlasabiliyorlar mı nasıl oluyor neler yaşanıyor neler tecrübe ediliyor uyum kısmı yukarda da yazdım insan kendi yaşamadığı bir şeyi yaşayanlardan öğrenir çünkü açıkladığım halde anlasilmamiş bir kez daaha söyleyeyim :slight_smile:

Siz yukarda bir sorun olur mu diye sorduğunuz için bende bu cevabı verdim .Bebeğe arkadaş oluyor kısacası beraber uyuyor oynuyorlar iki bebek olmuş oluyor evde :blush:

1 Like

Şuan evcil hayvanımız yok ama bebek doğduktan sonra faydası olur diye kedi sahiplenmeyi düşünüyoruz. Etraftaki bebeklerin ve kedilerin ilişkileri hoşumuza gidiyor.

1 Like