Eşim kimseye söyleme diyor

Ben kendi ailem dahil kimseye soylemedim 3 ay bence soylememek daha iyi :slight_smile:

1 Like

Ben eşinize hak verdim doğru söylüyor söylemeyin sonra öğrenince sizi anlayıp hak verecekler​:pray: Ben nazara çok geliyorum diye 25 haftaya kadar gebeliğimi söylemedim kimseye annem dahil eşim söyledi babasına 19 haftayken ben ise en son karnım çıktığını anlayınca herkes sordular öyle söyledim :sweat_smile:

Biz de aynen öyle yaptık :slight_smile: en son karnım çıkınca herkes sorunca söyledim

2 Likes

Canım aynı şeyi aynı şekilde bende yaşadım bı an dedim benim yaşadığım şey bu nasıl başkası yaşıyor diye şaşırdım bende 3 düşük yaptım ve yine hamileyim 7+6 haftalık eşim de istemiyor annesinin duymasını çünkü herkes duyuyor sadece benim annem biliyor aslında ona da söylemek istemezdim ama benle hastane kontrolüne geldiği için mecburen söyledim bizde 3 aylık olunca soylicez

Bence çok haklı söyleme . Kayınvalıdende bılmesın boşver . Zamanı gelince herkes öğrenecek nasılsa . Sonrada nazardan korktuk oğlun kımseye söyleme dedi :joy:

1 Like

Eşin çok doğru düşünüyor. Kimseye söyleme derim. Benim şuan sadece kayınvalidem ve annem biliyor. Babalarımız bilmiyor çünkü babaların herkese söyleyeceğini bildiğimiz için. Nazara inan üç düşük az değil

Ben test yaptığımda pozitif olduğunu görünce ilk annemi arayıp söylemiştim ama testi tek başıma yapmamıştım eltim de vardı o yardım ediyordu bana çünkü. Eltim kimseye söylemedi birde kaynanama söyledim ve kaynanam da kimseye söyleme nazar değer karnın belli olana kadar kimse bilmesin demişti eşim de aynısını yaptı kimse bilmiyordu arkadaşları iş arkadaslari vs daha 7 aylıkken öğrendiler :slight_smile: bence de söylememek daha iyi 3 ay sonra söylersin nazar değmesin inşallah :pray:

1 Like

16 haftalık hamileyim 3. Çocuğumuz eşimde aynı düşüncede benim annemler ve onun ablası hariç kimse bilmiyor bana kalsa herkese soylerim

Bence esini dinle bende hic kimseye soylemedim . 2 aylik olana kadar .simdi 5 aya dogru yaklasiyoruz ama yine cok kimse bilmiyor sosyal medyada bile paylasmadim .esin bu konuda hakli olabilir

Sosyal medya kullanmıyorum söyleyeceğim kişilerde aile içi amca teyze vs ona kalsa doğuma kadar söyleme diyor​:sweat_smile:

1 Like

:joy::joy::joy:sen soylemesen bebisin soyler ben burdayim diye illaki karnin belli olur . Suan eminim bnm amcam teyzem de bilmiyor annem soylemediyse :joy::joy::joy:ben nazardan cok utandigim icin soylemek istemedim kimseye suan bol giydigim icin kimse bni hamile sanmiyor

1 Like

Bı yakınım saklayıp soylemedigimiz zaman acaba niye sakladılar söyleseler ne olacaktı sanki bitek onlarda var bide bunu çıkardılar vs diye sizi daha çok konuşarak daha fazla nazar degmesine sebep olurlar şimdi soylerseniz AA hayırlı olsun der geçerler demişti …mantıklı geldi banada bu bayram soylecem herkese​:sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

Bende bayramda soyledim . Ramazan bayraminda hamile oldugumu soyledim kurban bayraminda da cinsiyeti soylerim bizim.bıdık kendini gosterirse

1 Like