Epidural olanlar

2normal doğumum var bugün sabah geldim kilosu 4300 kalp atışları yavaş diyerek yatış yaptılar acil sabahtan beri doğum katında nts serum fln verdiler açılma 3de kaldı saçım var ama az destek vermediler suni sancı fln 41 olmadan vermiyoruz dedi servise yatisimi yaptılar bekliyorum

1 Like

Hadi inşallah güzel haberlerini verirsin en kısa zamanda , Allah yardımcın olsun sen deneyimlisin bu konuda bunuda başarırsın :heart:

İnşallah sağ salim rabbim kucağınıza almayı nasip etsin stres yapmayın​:white_heart::pray:

Dün sabah 8den gece 3e kadar kendi sancım geldi acilam 6cm oldu ama bebek çok geride ve kalp atımı çok düşük olduğu için sezeryan doğum yaptım gece şuan bebek yoğun kuvezde nefes alamıyor kalp ritmi dusukmus cigerlerinde bir sorun olabileceğini söylediler dualarınızı eksik etmeyin

Ben Epidural ile normal doğum yaptım. O iğneyi sırtıma yaptıklarında canım aşırı yandı.

Benimde anestezi ile girdim amam brlfrn uyuşturdular kızımı kesip aldılar belden aşağısı tutmuyor 12 de girmiştim 1 de kızım doğdu akşam 6 gibi beni ayağa kaldırmaya başladılar 5 saat belden aşağım tutmadı

O bebekle alakalı biraz. Benim bebeğiminde hareketsizlik oluyordu ve son bir haftada 600 gr almıştı. 2 hafta daha bekleseydik 5 i geçerdi gebelik şekerinden dolayı. Birde son gittiğimde harekette olmayınca 39 u bile bekleyemeden aldı dr.

Bnm ilk hamileleigim epidural sezeryandi o kadar rahattiki anlatamam. Anestezi uzmanı spinal le epidural arasındaki farki epidural sadece bel uyuşuyor ayakları hissedebiliyorsun bn hissediyordum çünkü spinalde belden aşağısı uyuşuyor. Ama epidural da asla acı yok yok ve aşırı rahat

1 Like

Bende epidural düşünüyorum nasıp olursa , Bu mesaj rahatlattı beni :smiling_face:

Pekı sonradan ağrılar oluyor mu ?

Hayır hiç yaşamadım bn kişiden kişiye değişir ama ağrı bırakmadı bnde.

1 Like