Enfeksiyon

Kızlar değerlerim bu şekilde çıkmış lökosit çok yüksek ne yapmalıyım bu durumda bilgisi olan varmı

1 Like

Bol bol su tüketimi yapman gerekiyor canım Dr ilaç vermedi mi tek kullanımlık gerçi ben kullandığım halde her testte tekrar yüksek çıkıyordu doktor kaşıntı kokulu akıntı acı yanma yok ise korkma demisti

1 Like

Bol su iç ve yediklerine dikkat et bende de çıkmıştı böyle atlattım

1 Like

Sağlık ocağında yaptırmıştım testi tek kullanımlık ilaç ta kullandim ama fırlamış yani değerler bi öncekine göre sağlık ocağındaki doktorum bi kadın doğuma görün yapabilceğim bişey yok artık dedi ama geçen hafta kontrolüm vardı gittim de aynı branştan yeni randevuyu ancak bayramdan sonraya veriyor beklesemmi ne yapsam bilemedim

1 Like

Su içmeye daha özen göstericem son zamanlarda salmıştım biraz têşêkkür ederim

1 Like

Tek kullanimlik ilac verdi doktor onla beraber bol su icdim tursu domates zeytin bunlari yeme bi sure dedi aklinizda.olsun tekrar idrar verdim bugun sonuc aldim sukur enfeksiyon yok

1 Like

Kafeinli ürünleri de kullanıyorsan azalt meyve suyu da içebilirsin aralarda falan çay kahve azalt ama çok içme o da etki ediyor ve toplu alan tuvaletlerden durabildiğince uzak dur o da olabiliyor

1 Like

Bende enfeksiyon var canım dut kurusu kaynatıp içiyorum ve ayrıca sabahları aç karnına limon sıkıp içiyorum bir bardak birde turna yemişi önerdi doktorum idrar yolu enfeksiyonu için bol su tüket iç çamaşırını ütüle ben bı şekilde yapıyorum

2 Likes

Dut kurusunu denedim ama binyudum bile içemedim çok bulandı midem günde üç litre su içiyorum sadêcê

Kendi kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Dr bir şey demiyor mu

Kültür istedi üremr görünmemişti antibiyotik verdi kullandım değerler düştü ilaçlar bittikten sonra tekrar yükselmiş salı günü tekrar bi gidicem kendisine

1 Like

Hakkında hayırlısı olsun canım dikkat et

1 Like