Enfeksiyon için MONUROL kullanan oldumu?

MONUROL kullanan oldumu hanımlar ve ne gibi şikayetleriniz vardı ? Enfeksiyonla ilgili kısa bir bilgi verirseniz mutlu olurum :pray:t2:🩷

Benim idrarda enfeksiyon çok yüksek çıktığı için doktor vermişti. Tekrardan idrar testi falan yaptır demedi. Bol su iç dedi. İlaçtan yana bir yan etki yaşamadım. Gece yatmadan önce içmeniz gerekiyor sadece. :blush:

Bende de idrar enfeksiyonu çoktı akıntım var sarece ağrı yapmıyor . Şaşe verdi tek kullanımlık ve bol su dedi bana da

Benimde enfeksiyonum çok yüksek çok kullandım monurol ve tablet şeklinde antibiyotikler su da çok içiyorum ama bende hiç bir faydası olmadı umarım sende etkisi olur canım çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun canım sanada kaç haftalık tın?

Bende kullandım baya işe yarıyor bende de idrar yolu enfeksiyonu yüksek çıktığı için vermişti doktorum bir problem yaşamadım

Çok idrara çıktığım için enfeksiyon riski var diye verdi

Hamilelikte zaten kanda da idararda da enfeksiyon oluyor hormonlardan dolayı

Teşekkürler canım 5 haftalıktan beridir enfeksiyonum var şuan 22+2 günlük hala devam ediyor

Ben kullandım sonra yine devam etti sümüksü birşey geliyordu üroloji ye gittim enfeksiyon var dedi antibiyotik verdi şimdi iyiyim gelen birşey yok bol su iç dedi

Kaşıntı ve yanma vardı kullandım hafifledi sadece o kadar