Ekim anneleri neredeyiz 🫶

Nasıl gidiyor kızlar…

2 Beğeni

Bugün uyku modunda pek hareket yok dişim ağrıyor aynı zamanda sende durumlar nasıl kaç haftalık bebişin

2 Beğeni

Yaaa geçmiş olsun canım diş ağrısı zor gittin mi doktora… 25+1 oldu… oda stres altında ondan sakindir bnce

Sıcaklardan hiç iyi gitmiyor nefes almak bile zor şimdiden böyleyse sonra ne yapıcaz

1 Beğeni

Allah kolaylık versin canım aynen daha zor günler bekliyor bizi sen ne kadarlıksin

1 Beğeni

24+3 den selamlar :cherry_blossom::smiling_face_with_three_hearts:

Merhaba :blush: 24+6’dan selamlar :raising_hand_woman: Dışarıdan hamile olduğumu bilmeyenler 6. Aya girmemle beraber artık karnımı ve hamileligimi fark ediyor. Yaz mevsimini sıcaklarla daha da bunalarak geçiriyorum ben. Bebeğimin hareketlerini daha iyi hissetmeye başladım.

2 Beğeni

Ben zaten kilolu olduğum için belli değil :joy: maşallah canım sanada… ne sıklıkla hissediyorsun hareketleri

Maşallah canım sana :smiling_face_with_three_hearts:

İyi akşamlar

Teşekkür ederim :blush: Ben genellikle hareketsiz olduğum zamanlari hissediyorum hareketlerini. Uzandığımda, oturduğumda ve uyumak için yattiğımda. Gün içinde ben hareket halindeyken galiba uyuyor genelde :blush:

Anladım canım benimde öyle uzandigimda hissediyorum sanırım küçük daha :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Merhaba​:smiling_face_with_three_hearts:

Hamileliginizin en başından beri kaç kilo aldınız? Ben şu an 5 kilo aldım.

1 Beğeni

Canım ben kilolu başladığım için diyetisyenle ilerliyorum kilo almadım şuan… Zayifsan sorun yok bnce 5 kilo iyi

28+1 im 8 kilo aldım

Merhaba 22+6 7 kilo aldım

Maşallah canım sen ilerdesin bnden

1 Beğeni

Merhaba canim maşallah sizede​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Selamlar… İnşallah herkes iyidir… Ben de 28+1 im 5 kilo aldım :cherry_blossom: Uykusuzluk, yorgunluk, bel ağrısı, bacak krampları ile mücadeleye devam. Bir de ellerimde uyuşma başladı yeni :roll_eyes: Hamilelik belirtilerinin de hepsini sonuna kadar yaşadım ya hiçbir şeyi es geçmeden devamm :ok_hand:t2:

2 Beğeni