Düşük riski mis

Dün den beri akıntım var bugün kan geldi az çok az doktora gittim düşük riski varmış bide kese görüldü 7 hafta orda sıvı var o bebek mi yoksa bebeğin beslendiği şey mi bilmiyorlarmis iki üç gün sorna gekcemisin kalp ateşi görmek için sizde böyle bişey oldu mu çok korkuyorum

1 Like

Bebeği daha net görebilmek için öyle demişlerdir canım, endişe etme. Bolca uzan, dinlen :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

İnşallah öyledir iki üç gün sorna gitcem inşallah iyi gider

Elini karnına koy Ya Şafi de bol bol rabbim korktuğuna uğratmasın bebisin sana sımsıkı tutunsun inşallah

2 Likes

İnşallah ama kanama hafif de olsa devam ediyor pembe … dua etcem

İçini ferah tut tutunma kanamasıdır belki…hep iyi düşün iyi olsun

1 Like

Progestab vermedimi kanaman icin canim

1 Like

Progestan vermesi gerekli bu gibi durumlarda vermediyse gidince iste hapi bulanti yapiyor fitilini iste daha etkili olur bende yasadim 8. Haftada ayni seyleri evi bile supurmeyeceksin dedi dinlemedim supurdum ve yine kanamam oldu onun icin bol bol uzan egilme mumkun oldugunca

1 Like

Vermek istedi ama sorna telefonla başka doktorla konuştu vazgectiler

İşte seni takip etcez dedi düşük riski var dedi iki üç gün sorna yine gel dedi

Sen iste soyle kanama olan herkese veriiyolar

1 Like

Söylerim gidiyim

1 Like

O kadar üzülüyorum ki lavaboya gittim koyu kırmızı kan orkite Toilette geldi artmış doktora gidiyim baktiriyim yine

1 Like

Git hemen betan dusmemistir belki üzülme canım sağlıksız oluyor bazen tutunamiyor geçen sene bende yaşadım rabbim yardimcin olsun

1 Like

Çok sağol canım benim gitcem şimdi baktircam umut etmek isterdim ama gerçeği kabullenmek lazım

1 Like

Uzulme canim hayırlı sağlıklı olsun insan çok uzuluyor biliyorum yaşadım birdaha hemen gebe kalmadim 1yil sonra zorla oldu gene düşük tehlikem vardı yattım sürekli çok taktım doktor her ay adet olarak bı düşük yapiyosun zaten bukadar büyütme sağlıksız mis dedi hergun kan revan içinde uyandım rüyamda kadinlar için zor ama rabbim büyük uzulmek çare değil inşallah güzel haberler le dönersin canim :heart:

1 Like

Pedin doldumi cok azmi oluyor keske gittiginde verseydiler progestani oyle olup dusuk yapmayanlarda var uzulme belki yoktur bisey

Sonucu yaz buraya insallah bisey yoktur acile git

Şu an acile gidiyorum baya baya geliyor kan düşük yapıyorum büyük ihtimalle biseyler var kanın içinde

Allah yardimcin olsun inşallah degildir

1 Like