Doğumum oldu

Arkadaşlar çok şükür sabh 9 da doğumum oldu fakat bebekte solunum sıkıntısi varmis solunum cihazına bağlıyms dua edin lütfen neden öyle oldu anlamadim

Çok şükür senin adına çok mutlu oldum inşallah düzelir içini ferah tut

1 Like

Nasıl geçti zormuydu

1 Like

Çok şükür korktuğum gibi olmadi sadece şunu diyim asla kimsenin hikayesini dinleyip korkmayın herkesin vücudu farklı ağrı eşiği farklı. Ben hep okudum korktum ama hiç öyle olmadi

1 Like

Evet ya peki sezeryan olurken hissetin mi ben çok korkuyorum ya Allah’ım sabır ver gerçekten zor gibi geliyor bana

Sezeryani kendin mi istedin

Yok ilk çocuğum sezeryan olduğu için mecburen bu da sezeryan oldu 4 yıl önce olmuştum

Hiç korkma gerçekten o kadar rahat ve kolay geçiyor ki bende. Çok panik stres sıkıntı yapan yoktu 9 aydır hep nasl yapcam diye diye beynim gtti ameliyathsneye indim hemen sakinlik geldi spinal anestezi oldum çok rahat güzel geçti toplam 30.dakka da çıktım

Devlete mi oldun spinal anestezi nasıl oluyor

Evet devlette oldum belden uyusmali oldu çok rahat güzel sıkıntısiz geçti çok şükür

Çok şükür senin adına çok mutlu oldum darısı Bizim başımıza inşallah :pray:

İnslalah Allah’ın izniyle herşey öyle güzel oluyorki

Benim sana anlattığım gibi mi oldu

Evet yani hicbisey hissetmedim hep düşüncem 1 saat nasl dayancam etcem gibisinden ama çok şükür nasıl bitti anlamadım

1 Like

Çok sevindim allah analı babalı büyütsün

Allah analı babalı büyütsün @Seda1 hanım​:blush:Bebeğinizin durumu nasıl iyidir inşallah

Allah razı olsun inşallah darısı başına inşallah

Allah razı olsun. Bebeğim hasta malesef kuvezde solunum sıkıntısi varmis solunum cihazına bağlı durumu pek iyi gitmiyor kaç gündür duzelmemis nefes alıp verme de :cry::sob:

Anladım inşallah iyileşir üzülmeyin Allahtan umut kesilmez

Allah yardım etsin …Allah hiç birimizin emeklerini boşa cilarmasın yüce rabbim​:pray:…şimdi nasıl bebek iyimi??

1 Like