Doğumdan çıtkımm

4 günlük zor Bir sürecin ardından doğurdum oğlumu arkadaşlar rabbim geride kalanlara yardım etsin

13 Likes

Oooo gözün aydin hosgelmis minik prens :heart_eyes: saglikli uzun huzurlu mutlu bir ömrü olsun insallah :heart: Agrin sızın var mi nasil hissediyorsun kendini

2 Likes

gözünüz aydın , ALLAH analı babalı büyütsün​:pray::cherry_blossom:

2 Likes

Aminn. Tebrik ederim arkadaşım gozunuz aydın olsun​:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

2 Likes

Gozun aydin canim allah anali babali buyutsun

3 Likes

Gözünüz aydın, geçmiş olsun nasılsınız? Toparlayabildiniz mi kendinizi? Bebiş nasıl​:heart_eyes: Sağlıkla büyüsün inşallah :pray:t4:

2 Likes

Allah analı babalı büyütsün canım

2 Likes

Amin inşallah hepinizden Allah razı olsun çok şükür iyi küvezde bu sabah, sabah ezanıyla doğdu

4 Likes

Hayırlı olsuuunnn :cherry_blossom:

Darısı bana inşallah :pray:

2 Likes

Hayirlı olsun, allah sağlıklı güzel ömür versin 4 gün sancı mı çektini Müsait olursanız dogum hikayenizi okumak isteriz

1 Like

Allah analı babalı büyütsün. Çok geçmiş olsun :blush:

1 Like

Doğum hikayeni bekliyoruz o zaman​:two_hearts:

1 Like

Evet 4 gün sancı çektim hayatımda yaşadığım en kötü günlerimdi heralde sesim çıkmıyordu son zamanda artık ama sonu güzel oldu çok şükür

5 Likes

Suni sancı ile 4 gün mü? Ben de suni sancıya 12 saat dayanabildim hikayenizi çok merak ediyorum

1 Like

Yok hayır suni sancı değil ben ilkte annemdeydim çpl ağrım vardı eve geldik saat gece 2 civarı falandı birde bir sıvı geldi sarı Bi sıvı ne olur ne olmaz diye gidelim hastaneye meğerse içeriden kanamam ve çok sancım varmış o gece yatış yaptılar gün geçtikçe ağrılarım kat kat artmaya ve açılmalarım olmaya başladı daha 35 inci haftadaydık zaten doğum yaptığım günün son 2 3 saati bende yok herşey silinmiş aklımdan bilinç kapalı neyse sonra bir gece nst ye bağladılar yine gece 3’tü suyum geldi apar topar başıma toplandılar tabi 1 saat doktorun gelmesini bekledim o an çok kötüydü zaten ameliyathaneue girdikten 15 20 dk sonra doğum gerçekleşti çok şükür

5 Likes

Geçmiş olsun benim de zor bir doğumum oldu. Bebek nasıl sen kendini nasıl hissediyorsun :innocent:

1 Like

Ben biraz daha iyiyim toparlandım ama bebek hala küvezde biz bugün çıkış yapıcaz onun çıkıp çıkmıycağı belli değil

1 Like

Bebeği bırakıp gitmek daha zor. Güç topla süt sağ bebeğini düşün şimdi dinlenmek icin cabalq bebeğin geleceği gün için güç topla inşallah bebek hemen çıkar allah yardımcınız olsun

1 Like

Ameliyata girecekmiş

1 Like

Geçmiş olsun senin ve bebeğin için dua edicem nesi var :pleading_face:

1 Like