Doğuma kadar kusacağım sanırım

30 hafta olduk ama kusmalarımız geçmedi üstüne şiddetli mide yanmaları bir gün prilam kullanmayı unutayım akşama kadar 6-7 kez kusuyorum başlarda 3 ay sonra geçer diye kendimi teselli ediyordum ama şimdi 2 ay sonra bitecek diye teselli ediyorum sağlıkla kucağıma alırım inşallah 33 yaşındayım 33 senede toplasan bu kadar kusmamışımdır :joy: bana dua edin sağlıkla alayım kucağıma riskli bi gebelik geçirdim geçiriyorum bi de bu yanmalar kusmalar hiç bitmeyecek gibi hiç enerjim yok tadım tuzum yok hiç bir iş yapasım yok rabbim güç versin herkese sağlıklı doğumlar diliyorum inşallah hepimiz bebeğimizi sağlıkla kucağımıza alırız ona bisey olacak diye aklım gidiyo

1 Like

Allah yardımcınız olsun, sağlıkla kolaylıkla kavuşun bebeğinize inşallah. Plasenta previa var mıydı sizde?

1 Like

@Bebekcetin hiç olumsuz şeyler aklınıza getirmeyin lütfen. Hâlâ kusuyor olmak sizin için büyük sıkıntı:slightly_frowning_face: ama geçecek Allahın izniyle, sonu hayrolsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :palms_up_together:t2::two_hearts:

@Bebekcetin hiç olumsuz şeyler aklınıza getirmeyin lütfen. Hâlâ kusuyor olmak sizin için büyük sıkıntı:slightly_frowning_face: ama geçecek Allahın izniyle, sonu hayrolsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :palms_up_together:t2::two_hearts:

Bende rahimde septum vardı en basından düşük olur bebek rahimdeki perdeden sıkışır erken doğum olur dediler hep korktum ama 30 haftaya kadar geldik şükür

İnşallah olması gereken vakti güzelce tamamlarsıniz. Bana da doktor plasenta previa dedi. Plasenta aşağıdaymış bulantılar kusmalar bu yüzden devam ediyormuş. Size de o yüzden sordum aynı durumdan kaynaklı mı acaba diye​:blush:

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için kesinlikle hala kusuyor olmak beni en çok zorlayan şey oldu gebeliğimde ama bebeğim için dayanıyorum isyan etmiyorum onun kokusunu duyacağımın hayaliyle dayanmaya çalışıyorum

1 Like

Ah canim benim valla dogurunca kus gibi olursun insallah arkadasim geldi aklima siz boyle diyince dogurucam sezeryan masasindayim orda bile kusdum bebegi aldilar gozum bebegi gormedi dunya varmis dedim diyodu 9 ay bulanti kusmayla gecmis cok zor valla anne olmak

Aynen öyle valla o kadar zor ki şu kusma işi normal halimi özledim :slight_smile: