Doğuma eşinizi de kabul eden hastaneler

Merhaba, hangi hastaneler eşleri doğuma kabul ediyor. Hepimiz bildiğimiz hastaneleri yazalım.

Eskişehir şehir hastanesi sitesinde normal doğum odasına eşlerin girebileceği yazıyordu. Ben çok da inanmadım.
Doktor kontrolü ve servise bile almıyorlar doğuma mı alacaklar ben sitede yazana inanmadım.

Bildiğim kadarıyla kabul etmiyorlar çok nadir kabul eden varmış. Çünkü o an mecbur doktor vs çalışanlar hastyala ilgilenir ve baba heyecanlanip bayılır veya başka bişey olur diye ona müdahale edemezler diye almiyolarmis

Özele gidiyorum özelde kabul ederler ama malum doğumu devlet hastanesinde yapıcağım çünkü pahalı özelde doğum buna durumum yetmiyor sigorta da olmadigi icin malum ama devlet hastanelerinde eş kabul etmiyorlar diye biliyorum 2 3 kişi olundugu icin yasakmış sadece bebeği görüp çıkıyorlarmış ama teksen o gün veya tek kisilik oda rastlarsa eş kalabiliyormus diye biliyorum bende

Eskişehirdeki tüm hastanelerin doğuma eşlerini kabul ettiğini öğrendim. Hatta devlet hastanesinde bile eşinin girdiğini söyleyen bir sürü yorum okudum. Hastaya göre muamele yapmazlarsa mümküm.

Anladım teşsekür ederim