Doğuma 2 hafta görümceniz yatılı gelmek istese

Eşi ve 2 küçük çoöuguyla 37. Haftamda 4 gün yatışı gelmeyi düşünüyor görümcem vana mı saçma geliyor gözümde abartıyorum sizce yoksa annemi mi çağırayım erkenden gelmeemeleri için ? Doğuma da iki hafta kala dediğim daha erken de olabilir daha 34+4 teyim şuan

1 Like

Bence çok yanlış, güzellikle müsait olamıycanı söylemelisin. İnan son haftalar çok zor oluyor her nekadar sana yardımcı olacaksada görümcenizin eşinin yanında rahat edemezsiniz.

3 Likes

Ben ve tüm forumdakiler de aynı fikirde bence sağolun . Annem ile babamı çağırayım en iyisi gelemesin . Bana ne yardımı olacaksa 2 çoçukla

saçma yani mahremiyet diye bişey var 2 kez anne olmus bunu anlamamış mi yani anneniz gelsr daha iyi bnce hem sizin için hemde bebiş için bide bu sıcakta :disappointed_relieved: kimse çekilmez valla çocukları da küçük diyorsunuz lohusalık zaten zor olcakken hiç çekilmez şahsen ben derdim herhalde :person_facepalming:

Başlığı görünce çok komik geldi nolcak ya gelsin dedim benimde görümcem var ama daha 24 yaşında evli değil kafa dengi gelsin işte ne güzel düşünürken forumun içinde girince 2 çocuklı eşiyle felan ne alaka gerçekten gelme isteği bile saçma bu sıcakta 2 çocuk otursun oturduğu yerde yaaa

1 Like

Yardima gelmedigi belli canim kusura bakma ama sacmalik sacmasi yani valla ben açığım bu konularda söylerim hatta ilkinde bende salaklik yaptim biraz ama bunda herkese ddm hockimse 40 cikana kadsr gelmesin diye dilim yandi bi kere cok haklisin yani cok anormal bi durum hele kocasi falan ohoo

1 Like

Benim dogumunda gorumcem gelcek zaten :sunglasses::sweat_smile: ama sen gorumcendenmi rahatsiz oldun yoksa cocuklarindanmi yoksa her ikisi mi karar ver ona gore hareket et derim :heart:

Ben hamile kaldigimdan beri annem ve yeğenim hariç kimseyi yatıya almadım. Eve bile günlük gelen arkadaşlarim olsa diyorum ki doğumdan sonra sakın hemen gelmeyin. Zaten 4 yaşında oğlum var. Ev işlerine zor yetisiyorum birde başkasını asla ağırlayamam kimse kusura bakmasın. Ama ben açık sözlüyum. Kendim yorulup psikolojimi bozacagima direk söylüyorum.

2 Likes

Başlığı görünce genç biri gelicek sandım diycektim ki ne güzel hamişsin sana yardımcı olur. Benimde görümcem var kafa dengi bekar bir an öyle düşündüm ama kocası ve iki çocuğuyla gelmesi hoş değil ya sıcak da insan bazen kendi kocasına bile tahammülsuz oluyor çünkü son haftalar zor geçiyor uykusuzluk ağrılar halsizlik sıcaklık bir taraftan oturduğun yerleştiğin yer bile dar oluyorken sana mahrem alanının kısıtlı olması daha çok zorlar. Bence kibarca gelmemesini işlerinin olduğunu felan söyle yani eğer gezmek için geliyorsa da bir zahmet otel tutsun

2 Likes

Biizm ev onun için hep tatil yeri zaten . Doğum zamanı bile bunu nasıl düşünüyor anlamadım . Kendisi gelse bende sıkıntı yapmam . Kayınvalidem kayınpeder gelse yine tabiki sorun etmem . Ama kız kocasoyla 4 gğn kalmayı düşünüyor rezillik rezilliği düşüncezsilikten başka bişey değil UMARIM GELEMEZ

Ben kendim cagiricam görümcemi çünkü başka bakanim yok bi genc kizi var evde cocuklara bakar ben doguma gidince. Ama sizin ki farkli tabi sizle mi ilgilenecek bebeyle mi yoksa kendi çocuklarıyla mi faydasından cok zarari dokunur bencede

Daha ben doğum yapmadan gelecek zaten tıhaf allah akıl fikir versin

Bu halinle sürekli hizmet beklicek senden. Anneni babanı çağır gelemesin. Cahil midir nedir delleniyorum böyle insanlara

1 Like

Cahil bencede ama bu halimle gelirse de kalkıp kocasına ahdım oldu yemek hazırlamam zaten yemek seçiyorlar . Girsin mutfaga yapsın

Eşinizle paylaştınız mı bu durumu? O ne diyor

Gelsinler ne olacakmış :massage_woman: tartıştık

Güzelce bişey dedikçe 2 günden fazla bari gelmesinler söyle dedim . Sürekli ailesini savundukça bunalır oldum

Bence çocuklar neyse de eşi ile gelmesi kabul edilemez :expressionless: şahsen kendi babamı bile istemem bırak gorumcemin eşini

1 Like

Evet bende en çok eşine takıyorum zaten . Saygısızlar ya . Kapalı biriyim yani . Babamı annemi daha çağırmamışım rahat rahat evde giyineyim diye . Ne desek boş ya amannnn yaşattıgını yaşasın diyorum bu kız

1 Like

Olabildiğince ilgilenme uykum var de uyu pişman olsunlar geldiklerine bence