Doğum yaklaşırken yanınızda biri varmı

@Güzelgünler14 yok yok hiç strese girme dusunemiyosa bunu gorumceniz siz söyleyin yani hani bazı insanlar varya karsidakiyle öyle kibar bisekilde konusuyo ki ama içerik olarak olumsuz sizde o şekilde anlatın rahat edemeyeceginizi sıcaklardan bunaldiginizi annemizin olmasını istediğinizi faln zaten senin çocuklar küçük sen onlarla ilgilen ben seni hiç alikoymim beni neyin beklediğini de bilmiyorum annemi rantibil daha iyi kullanabilirim bu süreçte falan filan iste :joy:

Eşin söyleyebilir sonucta onun kardesi yani. İnsan zaten ağırlaşıyor bir sey yapamıyor hem sıcak. Gelmesi cok saçma. Bi de 2 çocuğu var o haftalarda hamile birinin ağır zamanları olduğunu bilen bir insanken böyle yapması çok ayıp. Eşin söyleyemiyorsa anneni önceden çağır gelsin.

1 Like

Tekte halledebilirsn burcu sana guveniyorumm :bouquet:

Kocaa 2 cocuk aman yarabbim ne kadar dusuncesizlik sana ne faydasi olacakki bunlarin. Tek kalsan daha iyi

1 Like

Yardım niyetine gelmiyor zaten onu özelimi açaçak değilim gezme niyetine gelşyor anlaşılan . Yemegini yer otururu umrumda değil ya

Davet etmeden plan yaptiysa. Direkt gelme de vallaha bosver gerekirse kotu olursun. Eşine de dersin tek gelse neyse ben 2 çocuğunu eşini ne yapayim su sıcak havada zaten bunaliyorum de.

1 Like

Eşime de gıcık oldum gelsinler nolcak sanki diyor

Tabikş davet etmedim kendince planlar

Benim annem yok keşke hayata olsaydı en küçük kardeşim kırkı çıktığında vefat etmiş ben hiç annemi hatırlamıyorum kayınvalidem teyzelerim anneannem yanımda olacak anneannemin yanında büyüdüm o beni büyütü ama içim hep buruk annesizlik çok zor Rabb’im kimseyi annesizlikle evladıyla sınamasın

2 Likes

Ayy bu erkeklerin dusuncesizlikleri beni sinir ediyor gercekten ne olacakmis. Nasil bu kadar rahat davranabiliyor. Yada insanlar nasil bu kadar düşüncesiz oluyor.

Alalha havale ettim hepsini ya yaşattıgını yaşasınlar . Bunalıyorum derim odada yatarım napıyım

Başınız sağolsun :face_holding_back_tears::face_holding_back_tears:çok zordur

1 Like

Allah razı olsun canım

1 Like

Kaç yaşındasin nerde oturuyorsun acaba. Bak kimseye boyun egme konuş aman deme simdi bunu yapan yarin baska biseyle canini sıkar. Evett çoğumuz ayip olmasin diye sesimiz çıkmıyor kimseye ama en büyük ayip bize yapılıyor

Sormuyor ki kız müsait misin diye sorarsa söyliycem sadece 2 gün gelin ister diye eşinin yanında müsait olamam diycem

1 Like

37+5 im hem gurbette olduğum için hem böbrek ağrısı çektiğim için annemi çağırdım ama pişman oldum sürekli erken geldim beni erken çağırdın diyor canım çok sıkıldı gerçekten zaten ağrım sızımı görüyon halim ortada seni keyfi çağırmadım ki diyorum biliyorum ama erken geldim diyor zaten kaynanamlarla hiç aram yok annemde böyle yaptı velhasılıkelam eşinizle yalnız kalmak en doğrusu kimsenin minnetine gerek yok bunu anladım. Annen bile olsa minneti oluyor işte.

İnşallah canım benim sağolasın:))

1 Like

Kendi annem gelir mi bilmiyorum ama kayınvalidem yanımda

Seninki de bi acayip işte kimseninki kimseye uymuyor esas annenin anlayışlı olması lazım ama işte bişey diyemiyorum Allah yanımızda yapacak bişey yok . Dua et bol bol inşşallah bebeklerimizi sağlıcakla alırız kucağımıza.

2 Likes

Annenizin doğum öncesi evi temizlemek için geleceğini söyleseniz.Keske benim annem de genç olsa da kimseye muhtaç olmasam.Dogumda gelcek görümcem ve öncesinde temizlige gelirim dedi ama ikisini de istemiyorum. Çünkü yaptığını başa kakan dedikodu yapan biri eltimin evini doğum öncesi temizlemiş ve lafını etmiş biri samimiyetsiz geliyo yani.Yardım istememenizi çok iyi anlıyorum.