Derdime çare bulabilir misiniz?

Cok haklisin aslinda ama annemle babam bosandigi icin kendine ev tutmak istiyo yasadigi sehirde ondan satacak ben vermeyelim desem anneme kabul eder etmez değil eşim rahatsiz olur bu durumdan 1 kere dedim konusunu actim kahul etmiyor

Bizde alt8n var kucuk ama olsun borcun 1 bamkasini kapatabilir yada ev tutsbiliriz diyorum yok altinlar bana ait oldugu icin esimin ablasinda altinlar sahte ciktigi icin kabul etmiyo elinden gercekleri de alindigi icin kendisi birseye yatirmak istemiyo altini keske 1 bankayi kapatmak yerine ayrilsak evden devletten destek de alirim suanki annemin oturdugu yer biraz pahali yer oldugu icin devlet vermiyo bile belediyeden yardim istiyemiyorum bi ara konusmaya calistim yok istemiyo konusunun acilmasini biseyler bahane ediyo bilmiyorum ama benimle konuşmamasinin sebebi bana cocoukta gelecek bi kac ay sonra bize yetememkten korkmasi stres yasatmamasi mı sence? Bu kadar stres altinda oldugumu bilmiyo ben onunla konusamadigim icin strese giriyorum konussak rahatliycaz cozum bulucaz belki de dogmayan çocuğuma zarar veriyorum stres yasatiyorum uzuyorum elimde olsa keske yapmasam

1 Like

Amiin senin durumunda kotuymus ama Allaha sukur umudunu kaybetmemissin kaybetme de zaten bu gunler Allah ın izniyle geçer inaniyorum ben buna ama işin içinde olunca sikinriya giriyoruz farkinda olarak veya olmayarak

Senin etkilenmemen strese girmemen için söylemiyordur canım annen neden size yardım yapmıyor en azından kirayı düşürse ya da toplayana kadar almasa daha iyi olmaz mı sizin için

Annem elindeki tum altini vermek istedi ben annemin altini oldugunu bilmiyordum bile esime soyledi bende biraz altin var borclarinizi kapatmaz ama bi kismini bitirir dedi kabul etmedi kendi ailesi de dedi altinlar var satalim her ne kadarsa kapatalim borcunu dedi kac sefer ustelediler ki o konuyu acmadi sonra onun ailesi de açmadı konu oyle donuyo dolasiyo icraat yok cunku esim net bisey demiyo bakariz ederiz gibi seyler diyo annem zaten bana biraz para gonderdi Allah’a sukur lazim degildi ama istemedigimi soyledigim halde ham8lesin canin bisey ceker falan dedi çekse de kullanamam o parayi kenarda kosede kalsın zor gunun parasi olsun

1 Like

Bence içtenlikle yardım etmek istiyorlarsa kabul edin canım siz evet demeden zorlamaz aileler de sizi kötü hissettirmek için çünkü sizin düzlüğe çıkabilmeniz için elinizden tutmaları gerek :bouquet:

1 Like

Anladım m rabbim kolaylık versin.

1 Like