D vitamini testi

Kızlar merhabalar d vitamini testi yaptıran varmı benim ki 3,5 aşırı düşük yaptıranlarınki kaç acaba??

Ben yaptırmıstım, 16 cıktı benim de düsük baya, doktorum haftada 3 gün d vitamini hapı kullanmamı söyledi onları iciyorum

Aynen banada damla şeklinde ilaç verdi baya düşük 3 ay kullanacagım hatta doktor bile degerime şaşırdı:see_no_evil:

Kesinlikle kullanin, bana da ilk damla vermisti ama bana agir geldigi icin kullanamamistim. Simdi hapini iciyorum ki hic hap icemeyen biri olarak yok gibi bi hap cok rahat icimli. Eger sizde de boyle durumlar varsa hapa da bakabilirsiniz

nasıl yan etkiler yaptı size acaba??

Benimde yıllar once 5 çıkmıstı değerim, kas agrılarımın sebebi buymus meger. Dr bile sasırdı bana dediki sen nasıl ayakta duruyorsun… Bir ay boyunca haftalık bir ampul kullandım. Değerim anca 30 lara gelmişti. Düzenli olarak baktırmak gerekiyor. Ciddi anlamda halsizlik kas agrıları yapıyor. Ayrıca d vit yüksek olan kişilerin bagısıklıgı guclu oluyor. En basiti gribal enfeksiyonlara karsı daha direncli oluyorsunuz. Kansere karsı da koruma sagladıgı biliniyor. D vit düşük kişiler infertilite sorunu yasıyor. Bebek isteyen kişilerinde muhakkak d vit baktırması gerekiyor.

1 Like