Cinsiyet öğrenmee

cinsiyeti 12-13. haftalarda öğrenen var mı? ve cinsiyet öğrenmek için illaki detaylı ultrasona mı gitmek gerekir? cevaplarsanız sevinirim :raising_hand_woman:t4:

1 Like

Hayır normal ultrasonda öğrenebilirsiniz. 12 haftada öğrenen de çok var. Doktor da önemli bazıları erken söylemiyor. Yengem 12 haftada ogrenmisti. Ben 16 da öğrendim.

1 Like

17+2 de öğrenmiştim, doktor da önemli tabi

1 Like

İki gebeliğimde de 13. haftalarda öğrendim :blush:

1 Like

İlk oğlumda 13 haftalıkken kız dediler 21 hftalığa kadar kız saniyoduk ayrintilida erkek dediler doğuma kadar emin olamadım o yüzden ikinci oğlumda da erkek dediler erkek oldu şimdi üçüncüye hamileyim kız dediler 13 haftalıkken bir an önce ayrıntılı zamanı gelsinde netlessin diye bekliyorum​:joy:

2 Likes

Bende ikili tarama için gittiginde öğrendim erkek dedi 14 haftalikken ikili tarama sonucu icjn gittim bidahw baktığında yine erkek dedi bakalım hayırlısı olsun

1 Like

İkili tarama testinde öğrendim :joy:

1 Like

Yaaa bende 16haftalık şuan bugün gittim kız dedi ama baya baktı görmek için bende şuan kimseye söylemedi detaylıyı bekliyorum

1 Like

Biz de ayni durumdayiz 13 ve 16 da kıž 19 da erkek dediler ayrintilida kesin söylediler mi sizin oğlunuzu

1 Like

Yaaaa benim de öyle olur mu kj acabaaa 2 kızım var şuan 14+4 haftalığim kız dedi​:joy::palms_up_together:

1 Like

Benimde iki kızım var . Ama şuan erkek oldugundan da emin olamiyorum ki doktorlar farkli cünku detayliyi bekliyorum hayirlisi bakalim :joy:

Ayy ne bilim ozaman detaylıyi bekliyecz heyecanla​:joy:

Benim de iki dünya tatlısı kızım var rabbim önce sağlık versin bana da bugün baya baktı kız dedi ilk günden hep erkek hissettim bilmiyorum ay sonu detaylı randevum var kimseyle paylaşmadım henüz detaylıdan sonra söylemeyi düşünüyorum bende kız olursa üzülmem diyodum ama bi modum düştü sanki

Rabbim en başta tabiki sağlık sıhhat versin ama insan 2 kızdan sonra ister istemez bı modu düşüyor gibi benim de öyle oldu şuan bakalım burda herkes 14 net olmaz diyor ama bilemedim bnde

1 Like

Hayırlısı olsun ben üzüldüm üzülmem diyordum hep şuan yemek yapasım bile yok eşime söylesem mi acaba oda en başından erkek hissetti yada öyle istedi bilmiyorum o konuda anlayışlıdır o yandan yana sıkıntım yok ama söylesem mi söylemesem mi kararsız kaldım

3 kız kardes fikri de pek sevimli . Sağlıkla doğsunlar da

Yapacak bişey yok söyleyin bence ben söyledim ama hayırlısı rabbim sağlıklı versin inşallah dedi pek üzülmedi

1 Like

Bilmiyorum kararsızım şimdiye kadar her kontrole gittiğimde bi aksilikle karşilaştım ve sonunda o aksilikler bir bir kalktı şimdiki kontrolde de bu şekilde modum düştü acaba diyorum detaylıda yine sevinir miyim çünkü her kontrolde bi aksili oldu üzüldüm bir sonraki kontrolde sevindim bunda da öyle olur mu acaba

Detaylı randevum ayın 26sında yani öyle biley olursa direk doktoru değiştiririm sanırım kimse hastanede bu doktora gitmiyor genelde başka bi doktor var ona gidiliyor ama ne randevu ne sıra alabiliyorum ona buna mecburiyetten gidiyorum

Evet ayrintilida netlesmisti ikiside bunuda bekliyorum şimdi ayrintiliyi​:hugs:

1 Like