Çin takvimi cinsiyet tahmini

Blog’da cinsiyet tahmin araçları ile cinsiyet tahmininde bulunabilirsiniz. Dört farklı tahmin aracı var.
Çin takvimi
Yenilenen kana göre
Rh faktörğne göre
Kan grubuna Göre

Cinsiyet tahmin araçları Bu sayfada

1 Like

Tahmin araçları size ne sonuç verdi? Bu konun altına yazabilirsiniz.

1 Like

Çinliler benim ilk bebeğimi bilmişti ama ikincisi yanlış çıkmıştı :grinning:

1 Like

Sayfadaki tahminlerde Rh faktörü yanlış bilgi verdi diğer tahminler kız olduğunu bildi.

1 Like

Dörtte 3 iyi bir tahmin :slight_smile:

Rh faktörü yanlış ama diğerleri doğru

RH faktörü biraz daha yanlış tahmin yaparsa kaldırcağım :grinning:

2 Likes

Hepsi Kız dedi. Hadi hayırlısı :grin: daha çok var öğrenmeme ama gönlümden geçen de kız

3 Likes
  1. Ve 13. Haftada cinsiyeti kız görünen bebeğimizin 16. Haftada erkek olacağını öğrendik. İki duyguyu da deneyimledik
3 Likes

Aaa :hushed: Almanyada 14. haftadan önce görmüş olsalar bile söylemiyor doktorlar yanılma payı yüksek olduğu için

3 Likes

Bütün testlerde erkek çıktı sonuç= Erkek :palms_up_together::face_with_hand_over_mouth:

3 Likes

Bütün testler erkek çıktı sonuç kız :cherry_blossom::smiling_face: Rh faktörü yapmamıştım pardon şimdi onu da yaptım o kız çıktı:smiling_face:

3 Likes

Aaa benim hepsi kız çıkmıştı, gerçekten de kız oldu :smile:

4 Likes

@Sedef isterseniz burda da farklı yöntemlerde cinsiyet tahmini var. Denemek bakmak ister misiniz

1 Like

Hepsini yaptım hesapladım hepsinde kız diyor İnşallah doğru çıkar :pray:

3 Likes

Yanlis inanmiyorum bana oglan gosteriyor ama kiz bebegim Allahim salikli kucagimiza almayi nasip eylesin .Amin

1 Like

Çin takvimiyle ilk gebeliğimde de,şimdiki gebeliğimde de erkek çıkmışdı ve doğru olduda.Çin takvimine inanıyorum.:smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Bana erkek dedi :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:doğru bildi yani :upside_down_face:ben son adetle hesap yaptım

1 Like

Evet cinsiyet organi tam cıkmıyor diye 13 haftada yanlma oluyor.net bilgi 16 ve 20 haftadadır.