Canlarım cinsiyet tahmini rica ediyorum

bebeğin kendisinden anladığım kadarıyla kız bebek​:heart_eyes:

1 Like

Ben seni bebişine yorum yapmıştım bir ara kız demiştim zaten

1 Like

Bende yeni öğrendim canım erkek dediler ama etrafımdakiler taktılar kıza kafayı benimde kafamı karıştırıyorlar :smile:

2 Likes

Doktordan daha mı iyi bilecekler akrabalar olmuş kadın doğum uzmanı:joy:

Hadi bakalim hayirlisi olsun diyelim​:blush:

1 Like

Keyfine düşkün demi eli başında uyuyor genelde minnakım​:smile::kissing_heart:

Hayırlısı olsun sağlıklı olsun da​:innocent:Teşekkür ederim :smiling_face:

Yaa özür dilerimmmm üste kalmış gün geçince unutmuşum çicğeim ya

1 Like

Sorun değil canım​:smiling_face:

1 Like

Baksana ne güzel ve komik Durmuş keyfim yerinde der gibi canım benim ya​:joy::kissing_heart:

Ahahahah kesinlikle öyle​:smile: Bazen sanırım küsüp trip atıyor gibi arkasını dönüyor ikili tarama testinde bir uygun pozisyona gelemedik​:smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Bizim icin de tahminde bulunabilir misiniz :smiling_face:

1 Like

Bu erkek bebege benziyor canim yanılmıyorsam :smiling_face:

1 Like

Benim bir arkadaşıma da senin kızın olacak oğlun olmayacak dediler oda o kadar heveslendi ki kızım olacak diye Dr. ‘uda 11 haftalıkken kız dedi 16 haftalıkken erkek dedi şok oldu maalesef. Etrafında etkisi büyük tabi herkes kız deyince oda heveslenmişti. Etraftakiler Dr.’ dan da bilgili zaten boşuna hastanelere gidiyoruz. :smiley: Sağlıklı sıhhatli doğsun inşallah.:smiling_face_with_three_hearts:

Oyle oyle saglikli olsunda, insan sadece merak ediyor ya da bi kac eve bisey almak istiyor ona dair ondan bu telasimizda :smiling_face: ayyy insallah bu aylarda bi tahminde bulunup sonra bi yanlislik cikmaz o da cok zor bir surec cunku :joy:

1 Like

Bana da tahmin yapar mısınız :smiling_face_with_three_hearts:

Daha cok minik ama kese seklinden @Zeyy bilir​:hugs: baksana canm

Kuzu başka yerde yazmıştım ama erkek bebişe benzettim sanki

1 Like

12 olduk valla net öğrenirim inşallah bikaç haftaya :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Evet merak işte bende çok merak ediyorum. :smiling_face_with_three_hearts: İnşAllah aslında erkek bebekler bu aylarda daha çok kendini belli ediyor ama demek ki o tam göstermemiş.