Bizimde doğumumuz gerçekleşti

30 Mayıs 4.cü kez sezeryan oldum çok stresli ve korkuyordum ama çok şükür ki herşey yolunda gitti bebeğime sağ saglim kavuştuk. Darısi tüm bekleyenlerin başına inşallah​:palms_up_together::kissing_heart:

9 Likes

Gözün aydın cnn Allah analı babalı büyütsün :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:hayrıli evlatların olsun inşallah :palms_up_together::smiling_face::pray:

1 Like

Teşekkür ederim canım Amin cümlemizinkini inşallah :palms_up_together:

1 Like

Gözün aydın canım rabbim sağlık huzurla büyütmeyi nasip etsin inşallah senin de lohusalığın hayırlı olsun en kısa zamanda ayaklan iyileş inşallah :nazar_amulet::heartbeat:

1 Like

Bebis nasl sen naslsn

Teşekkür ederim canım :heart::kissing_heart:

1 Like

İyiyiz çok şükür canım şuan için bir sorun Yok

1 Like

Gözün aydın allah saglıklı büyütmeyi nasip etsin :rose::rose::rose:

1 Like

Amin teşekkür ederim :heart:

Lohusaligin hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün :bouquet::revolving_hearts::revolving_hearts: bebek takibi için deneyimli annelerle buluşturan Mucize Bebek uygulamasına bekleriz. :bouquet:

1 Like

Allah anali babali buyutsun :hugs::heartbeat:

Hayırlı olsun canim Allah analı babalı büyütsün inşallah lohusaliginizda hayırlı olsun benimde 4.sezaryan olacak inşallah bir umut oldun

1 Like

Maşallah canım Rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin :rose:

1 Like

Teşekkür ederim canım :heart: tabiki geçiş yapıcam mucize bebek uygulamasına

1 Like

Çok teşekkür ederim canım :smiling_face_with_three_hearts: İnşallah güzel geçecek seninde sen moralini yüksek tut sadece ben çok tedirgindim ama ameliyattan çıkınca ne yorgunluk ne birşey hissetmedim çıkışta dışarıda bekleyen aileme gülücükler saçıp iyiyim ben iyi çok iyi diyordum​:joy:

1 Like

Amin canım teşekkür ederim :kissing_heart: hepimiz sağlıkla sihhatle büyütelim inşallah bebişlerimizi​:palms_up_together::heart:

1 Like

Maşallah çok pozitifsin bende.insallah canım benim çok teşekkür ederim :heart_eyes:

1 Like

Gözün aydın rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :hugs:

1 Like