Bez stoğu yapan var mı

Merhabalar aranızda doğumdan önce bez alan var mı stok için alan varsa hangi markaları tercih ediyorsunuz :revolving_hearts:

1 Like

Merhaba, bez stoğu yapmak doğru değil.Alerji yaparsa bebeğinizin cildi stok yaptığınız bezler elinizde kalır.Ben 1 paket sleepy, 1 paket te baby turco alacağım bebişin durumuna göre iki bezden birisiyle devam etmeyi düşünüyorum.

2 Likes

Sleepy kullanılıyormuş hastanelerde bende onu almayı düşünüyorum ne kadar gider acaba yeni doğan hiç bilmiyorum 18 hafta oldu bir adet çorap bile almadım daha :joy:

1 Like

Bende 17+4 üm, hemen hemen aldık herşeyi sadece biberon falan kaldı ve eczaneden alınacak şeyler…Yavaş yavaş alırsınız sizde daha çok var Allah’ın izniyle :slightly_smiling_face:

Aramızda bir guncuk var 17+5 :blush::joy: hiç bişi alamadım ilk bebeğim bir önceki bebeğim kimyasal gebelikti düşük yaptım çok hevesliyim ama kısmet

1 Like

İnşallah sağlıkla alırız kucagimiza allahim herşeyin en güzelini nasip etsin inşallah :slightly_smiling_face:

Amin cumlemize inşallah

1 Like

Ben ilk dogumumda Prima almıştım iyi diye. İki gün kullanabildim bebeğime pişik yapmıştı. Ve elimde patlamışti aldıklarım hastaneye bağışlamistim. Şuan bir tane bile almadım. Doğunca ufak bir paket alıp deneyerek alacağım. Kısacası tavsiye etmem.

1 paket baby me bez aldım ama 2. paketi molfix almayı düşünüyorum.

Sleepy en iyisi diyorlar deneyeceğim

Sleepy nin bionaturel yazanı iyi diğeri biraz daha naylonumsu

Ben 1 paket sleepy 1 paket goon aldım beğendiğim bez ile devam etmeyi düşünüyorum :pray:

Bende oğlumda prima almıştım memnun kalmadım, şimdi kızım olacak inşallah bez almak yerine kenara para attım bez alıyormuşum gibi :dizzy::blossom:

Sleepy tasiriyor diyende var dikkkat edinn​:smiling_face_with_tear:

2 adet yeni doğan molfix aldim. Stok yapacak yerim yok zaten bittikce duruma gore alicam hangisi iyi gelirse. Kimi çocuğa bimin a101 bezleri bile iyi geliyormus alıp onlarida denemeyi düşünüyorum

Ben oğlumda a101 in bezini kullandım çokta memnundum

Ben 2paket prima aldım fiyat yüksekse iyidir diye inşallah kızım kullanır​:woozy_face:

Bütün bebişlerin tenleri farklı oluyor canım :blossom: belkide uyum sağlar onu kullanırsın takip edersin pişik yapmazsa alerji gibi bi durum olmazsa :two_hearts:

Ben kızıma binden almıştım 9 yıl önce :sweat_smile: Prima aldık sonra pişik yaptı bence bakım da çok önemli ben altını her açtığımda yıkardım pişik kremi sürerdim hiç bişi olmazdı Prima marka bi ürün çok çok kaliteli neden pişik oldu anlamadık ki 1 saat bile durmamıştı şimdi de sleepy kullanmayı düşünüyorum 2 paket alıcam galiba sadece

Bugün aldım sleppy 101 markette 99 TL di 44adet fiyat uygun bence