Beta HCG değeri nasıl?💉

İnşallah canım tamam olur yazarım benimde ilk olunca bende heyecanli oluyorum

1 Like

Naptın canım test verdin mi

Her sabah yapıcam diyip cesaret edemiyorum canım bugünde yapmadım sen naptın

Ben daha yapmadın bugün memlekete geldik çarşıda elim ayağım boşaldı migdem bulandı ama kan şekerim mu düştü yoksa bir belirti mu anlamadım

Çok halsizlik var üzerimde öyle uyumak istiyorum

Bu sabah yaptın mı peki

Pazartesi akşama doğru yaptım negatif çıktı canım. Bende bir belirti yok regli olacak gibi kasık ağrım bel ağrım var baş dönmem hiç olmadı inşallah pozitiftirde başın dönmüştür:) haftaya salı günü yapayım testi diyorum ama erken mi bilemedim ama erken olmuyorki çıkmazsa olmadı demekki diyeceğim sen ne zaman yapmayı düşünüyorsun

Benim pempe lekelenmem oldu dün geldi bii kere ondan sonra normal idrar bugün takip edeceğim lekeyi bende de adet belirtileri yok ama adete dönebilir diye gitmiyorum hastanesye en azından pazartesinr kadar bekleyim reg günüm dün geldi

Bende hiç lekelenme olmadı zaten ben 21 inde regli oldum ya bu ay olursam 24 25 gibi olurum hep gecikir benim bu hftanın bir geçmesi gerekiyor bencede beklicez artık

Hadi inşallah güzel haberlerini alırız seninde :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Şuan leke yok takipteyim bakalım ped koyup takip ediyorum adet olursqm bilirim zaten :smiling_face:

1 Like

3 yaşında yeğenim var gün içinde kucağıma aldığım oluyor ayır kaldırmak etkiler mi sizce

Sanmam sorun olmaz

1 Like

Kendini zorlayacak ağırlıkta olmadığı sürece sorun olmaz

1 Like

Merhaba test yaptınız mı ben dün yaptım negatif büyük ihtimal tutmadı çünkü 7gün önce testlerini yaptım :pensive:

Bende kan testi verdim ama negatif sonuç aldım pazar gubu daha adet olmadım 8 9 gün gecikmem var bakalım az bişey kahverengi sümüksü akıntı geldi başka da gelmedi regle dönerse yoktur onu takip edeceğim

1 Like

2 gün sonra tekrar gidin veya 3 gün sonra gidin

1 Like

İnşallah rengline dönmezde pozitif sonuç alırsın :pray:t2:

Benimde regli ağrım var inşallah geç döllenme gibi birşey olur ama sanki olmayacak gibi bir hissiyat var

Yaaa inşallah benim ağrım felan yok ama anlamadım bende inşallah senjnki de pozitiftir

1 Like