Bebişlerimizin fotoğrafları

Merhaba anneler bebeklerinizin görselini eklemek ister misiniz?
Allah hepsini korusun, nazarlardan saklasın ve sağlıkla bize gelsinler

Bu bizim henüz ismi belli olmayan, şakacı.

8 Likes

Oy maşallahhh :heart::heart::heart: Ömrü güzel olsun inşallah​:smiling_face_with_three_hearts: Bizim böyle güzel resimlerimiz yok henüz. Olanlarda da ben bebeği bulamıyorum :sweat_smile: Kalitesi biraz kötü

3 Likes

Detaylı ultrasonda net belirgin yüz görürüm diyordum ben de detaylı utrasonda verilen resimden memnun kalmamıştım. İnşallah siz detaylı ulrasondan harika net bir fotoğraf alırsınız :innocent:

1 Like

Devlette yapıyorlarsa bizim burda, muhtemelen devlette yapacağım. Pek umudum yok açıkcası :sweat_smile: ama âmin inşallah :heart_eyes: Bir kaç ay sonra inşallah kucağımıza aldığımızda doya doya izleyeceğiz :pleading_face::heart:

1 Like

Sağlıkla gelsinler en güzel bekleyişimiz oldu

Bende de aynı sekilde yuzunu kapattı bebiş elleriyle yüzünü kapamış yummuştu istedim ama doktor göstermiyor diyip vermedi bir daha ki gittimde de kontrole poposunu döndü yine alamadım renkli ultrasonunu

1 Like

İmiş duşunmedinmi?.ben hamilə kaldığımdan beri dusunuyordum.sonunda buldum

Bende ilk kalp atışında cekdirdiyi fotoğraf ı var orda daha çilekden de küçük .beyaz renkde fotoğraf …cinsiyete gitdigimizde ,iyi cekmedi

1 Like

Artık fotoğraf da yükleyebiliyoruz.
Gelsin mi fotoğraflar
Siz de bebeğinizi diğer ultrasondaki bebek fotoğrafından ayırabiliyor musunuz?
Ben farkı görüyorum
Hemen bebeğimi tanıyorum

7 Likes

Yaaa :smiling_face_with_three_hearts: Utangaç bir bebiş mi geliyor ne :joy::smiling_face_with_three_hearts: Maşallah kuzuya :blue_heart:

1 Like

İnanir misiniz ayni seyi yaşadım detayli ultrasonda. Bebek yüzünü elleriyle kapadi hatta ayagini bile alnina getirdi :sweat_smile: doktor 30-40 dk ugrasti, ben kalktim hareket ettim, çikolata yedim yok uyuma moduna gecti kapadi elleriyle yüzünü de. Hic net fotoğraf vermedi sag olsun :sweat_smile:

3 Likes

Son kontrolde bizim bebiş doktor tam yüzünü gösterecekken o anda direkt elini yüzüne götürdü ve kapattı yüzünü :joy: sizce neden bebekler elleriyle yüzünü kapatıyor ya da uyurken neden elleriyle gözlerini kapatıyor olabilirler, bak merak ettim şimdi :grin:

2 Likes

maşaAllah Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin​:pray::smiling_face_with_three_hearts: benimde detaylı ultrasonda 30 dk fln bakmıştı doktorum yüzünü elleriyle kapatmıştı göstermiyodu 5 10 dakkalık kalkıp tatlı fln yedim hareket ettim ondan sonra göre bildik yüzünü:grin:

1 Like

@Cansu Doğrudur o zaman :blush:

1 Like

Benim bebeğimde detaylı ultrason da aynı böyle elleriyle yüzünü kapatmıştı ama sırf elleriyle yüzünü kapattı diye doktorum ultrason fotoğrafını vermedi bir daha ki gelişinde veririz dedi onda da sırtını dönüktü iyi sana vermişler ne güzel

1 Like

Teşekkür ederim
Her gittiğimizde eli ile yüzünü kapatmış oluyor ama olsun.
Doktorumuz çok çabalıyor
Ben olsun doktor hanım bu pozu da çok güzel diyorum

2 Likes

Olsun minik sağlıklı olsun da​:blush:

1 Like

@Hava bebeğin başka fotoğrafı var mı :smiling_face_with_three_hearts:

Bir ben paylaşmışım :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:
Yok mu bebişini göstermek isteyen :innocent::hugs: