Bebek Büyütürken Kimi Dikkate Alırsınız ? 🤱

Merhaba hanımlar :cherry_blossom:

Lohusaların en çok yaşadığı sorunlardan biri de bu maalesef. Hadi fikirleşelim :cherry_blossom:

Bebek büyütmede kimin söylediklerini dikkate alırsınız ?

Anneniz, doktorunuz yoksa kendi inandıklarınız mı ?

Teleurgesteld No GIF by Crimibox

Doktorun dedikleri daha önemli annemi de az çok dinliyorum fakat genellikle kendi bildiğimi yapıyorum :joy:

1 Like

Annem ve doktorun . Annem her şeyi araştıran sağlığa beslenmeye çok önem veren birisi yaşıda genç (45) bu yüzden ona çok güvenirim, zaten oda bir çok şeyde benim gibi düşünen birisi,tabi ki kafama önemli konular olan hastalık gibi ilaç gibi sağlık sorunu ile ilgili soru işareti olursa doktora danışırım

1 Like

Annem, doktorum ve vicdanım :sweat_smile: Annemin sözünü dinlerim çünkü şimdiye kadar benim için söylediklerinden hep fayda gördüm, doktorumu da dinlerim çünkü sağlık açısından hepimizden daha bilgili ve tecrübeli vicdanımı da kendi çocuğum ve canımdan bir parça olduğu için hislerime güvenip rahatlığını sağlığını her zaman daha ön planda tutmak isterim sanırım :palms_up_together:t2::sweat_smile:

1 Like

Doktordan daha mı iyi bilicem diyorum :smile: 4 doktor değiştiren ben :rofl:

1 Like

Ben de genelde doktor ve kendime güvenirim :grin:

Kayınvalidemi hiç dikkate almıyorum bu net​:joy:

En çok kendi inandıklarımı yapıyorum,kimseyi dikkate almıyorum.

2 Likes

Doktorun dedikleri ve araştırdıklarım :blush: annemin dediklerini de dikkate alırım ama yine önce araştırırım

1 Like