Bebek Arabası Önerisi

Herkese merhaba kızlar 32. haftama girdim çoğu şeyi aldım fakat bebek arabası markası modeli konusunda çok kararsız kaldım. Eşim de bende dışarıda olmayı seviyoruz. Bu yüzden çok sık kullanacağımızı göz önünde bulundurursak sağlam bir şey almak istiyorum. Lütfen önerilerinizi yazar mısınız?

Ben bunu tercih ettim bu hafta içi alacağım. Yorumlara baktığım da olumsuz bir yorum görmedim.

1 Like

Elinize ulaştığı zaman da ilk izleniminizi paylaşabilir misiniz benimle

Ben de buna göz atmıştım yorumları da güzeldi isterseniz bir de buna bakabilirsiniz

Tabiki paylaşırım :smiling_face:

1 Like

Bnde bundan aldım canım çevremde kullanan vardı. Geldi kurulumunu yaptık kullanımı çok hafif ve kolay. Hareket kabiliyetide gayet güzel ve uygun fiyatlı gözatabilirsin :blush:

1 Like

Ben pierre cardin travel sistem arabayı 3200e aldım

1 Like

Bende kabin boy travel tercih ettim. Araba kullanmayı bırakana kadar kullanırım diye düşünüyorum. İkinci gebeliği olan bir anne olarak öneri istersenis travel sistem almanızı çok önermem kullanış açısından rahat bulmuyorum ilk hamileliğimde 1 yıl kullanıp sattım bastona geçtim hemen.

1 Like

Arabamızda bu Sunny Baby Dublin. İkiz oldukları için 2 tane aldım hatta ben

1 Like

Bunu aldım bende

1 Like

Bebek arabası geldi. Yorumum biraz geç oldu ama kusura bakma :face_with_peeking_eye::smiling_face: Bebek arabasını kurup tekrar kaldırdım foto çekmeyi unuttum :face_with_peeking_eye: ilk izlenim olarak kurulumu kolay, kapanma şekli de çok basit düğmesi var basıp direk kapatıyorsun aynı şekilde de açıyorsun. Sürüşü de rahat. Ilk izlenim olarak tavsiye ederim :smiling_face:

Ben prego Venüs aldım arkadaşlar tavsiye ederim