Bebek alışverişi

Benim gibi cinsiyetini henüz ogrenemeyen var mı bu yüzden hiçbir hazırlık yapamıyorum maalesef

1 Like

Genelde 16. Haftada kesinleşiyor kaçıncı haftadasiniz

Eğer çok heves edip almak istediğin şeyleri beyaz yeşil renkli tarz olarak alabilirsin bence ya. Benimde internette çok indirimli olup almak istediğim şeyler oluyordu ama çok erken olurda bebeği kaybederim korkusuyla ( ister istemez her gün bu korkuyu yaşıyorum) sonrasında ağır gelir diye almadım hala 7. Ayda alıcam

2 Likes

26+5haftadayim

Ben degil ama annem sağolsun dediğin gibi yeşil ve beyaz renkli birkaç tane zıbın tulum aldı hepsi merakla bekliyor en çok da bennnnn​:blush:

Bayağı da olmuş göstermesi lazımdı ya :slight_smile:

Çok olmuş ya bence seninki kız :blush: erkek olsa 10 kere belli olurdu

Öğrenememen bence doktordan ya da cihazdan kaynaklı bence farklı bir doktora gitsen hemen öğrenirsin

Göstermemek değil de 3doktor kız 3 u de erkek dedi sorun orda

1 Like

Farklı bir doktor bakıyorum başka bir doktor secicem bu gidişle zaten

Unisex olarak çok guzel kıyafetler var. Bu tarz araştırma yapmış mıydınız

Aslında bir de özel hastaneye gitseniz kesin ögrenirdiniz

Devletde ogrenmişdik biz 16 haftada. Devlet bazen net demiyor yasak oluyor diye. Özel hastaneyi de bir dene istersen.

Bu arada 26 haftada bebek gosteremeye biliyor. Bacaklarını acmiyor diye

Kuzenim bebek buyusun net bilelim cinsiyeti demişdi ve 23 haftaya kadar beklemişdi. Ama bebegin cinsiyetini ogrenememişti Bacaklarini acmiyordu diye. Doktor bu haftaya kadar beklemek iyi degil demişti.

Sen ilk kaç haftanda gitmişdin? Cinsiyetine @Nuni

İkili tarama testinde gittiğimde kıza benziyor demişti ama daha sonra detaylı ultrasonda ki doktor görmedim dedi bende hemen başka doktora gidip rica etmiştim sağolsun baktı o erkek dedi ama daha sonra kendi doktorum kız dedi yani ortada böyle bir karışıklık var

1 Like

Anladım canım inşallah ogrene bilirsin. Ama artik alış verise baslamalisin. Kucuk kucuk almaya başla istersen. Beyaz giysiler ala bilirsin canım. Sonra seni onsuzda icin alış veris yapmak zor olacak cunki. Ben 25 haftamdan sonra baslamisdim. Ama eksiklerimin oldugunu fark etdim. 7 ayimin sonunda gitdigimde artik yorgun hiss ediyordum. Cabuk yorulmuştum. O yuzden basla bence arkadaşim.

İnşallah bugün başlıyorum arkadaşım birkaç bişeyler alındı ama daha çokk eksik var

Hayırlı olsun ,endişe etme ,her sey eksiksiz tamamlanır inşallah :smiling_face_with_three_hearts: @Nuni