Bebeğinize aldığınız ilk eşya hakkında

Merhaba anneler bebeğinize aldığınız ilk eşya ne oldu?
Biz 0-3 aylık ayakları kapalı tayt aldık.

1 Like

Hamileliğin 3. Ayında beni duysun bağımız artsın diye masal kitapları aldım. Bebek eşyası olarak da gaz çıkarırken omzum batmasın diye müslin örtü aldım

1 Like

İlk beşik aldım ben :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Gebeliği ilk oğrendigimde erkek olacağını hissedip örme ayakkabı almıştım komodinin üstüne koyup her sabah onlara bakmak mutlu ediyordu beni.

2 Likes

Ben hamile olduğumu oyrendiğimde ilk günlük aldım ,bebegimle geçen günlerimizi olumsuzlesdiriyoruz.
Ayıma veya haftama geçdikde bebegimle paylaşıp günlüğe yaziyorum…bebegim .buyudugunde okusun diye .Aminnn​:pray:

2 Likes

Çok şey aldım ama en özeli benim için sırf o sağlıklı beslenin diye gidip sağlıklı şeyler alıp yemekti

3 Likes

Ben almadım ilk eşyasını patik dokudum sonra kiyafetlerini almaya basladik :pray::smiling_face:

2 Likes

Kendi emeğin var, daha değerli bir eşya seninki :cherry_blossom:

1 Like

Ayy ne mutlu etdin beni arkadaşim​:smiling_face:teşekkür ederim.:rose:

1 Like

Bebeğime hastane seti aldım, indirimdeyken sipariş ettim. Dün elime ulaştı, çıkarıp bakarken ağladım bu kadar küçük müsün diye​:pleading_face: :heart:

Bebeğime aldığım ilk şey bu sanırım ama bebeğim için aldığım ilk şey sling oldu

4 Likes

Ben ilk kızımda ıslak mendille önlük almıştım :heart_eyes: Hala da saklarım, ıslak mendilin de paketini saklarım :joy: Eşimle beraber de kuzucuklu bir ayakkabı almıştık ilk, onun da etiketine varana kadar hala saklıyorum anı kutumda. Bu kızımda henüz bir şey almadık biz hep annemlerden hediyeler vs geldiği için. İnşallah yarın alacağız bakalım ilk alışverişini :grin::grin:

1 Like

Ayyy ne kadar heyecanlı, bekliyoruz o zaman sonrasında aldıklarının listesini​:heart_eyes: ya nasıl kıymetli değil mi ilk alınanlar :pleading_face: ben de eşime söylerken tavşan kulaklı ayakkabı almıştım hala kutusunda duruyor çıbığımla birlikte :joy:

1 Like

Ben ıslak mendil kutusunu atmadım, sen de çubuğu atma :joy::joy::joy::joy: İlerde bakar işte kızım onun için yaptığımız anı kutusuna, mutlu olur :heart_eyes: Tüm ultrason fotoğraflarından da bir albüm yapmayı düşünüyoruz biz şimdi. Bebiş doğsun da ikisinin fotoğraflarından bir albüm oluştururuz. Eşim de ben de anı biriktirmeye bayılırız :joy:

1 Like

Yaaa atamam ben de, ilk öğrenince video çekmiştim ağlaya ağlaya. Eşime bile izletmeye utanıyorum şu an ama ufaklık büyüdüğünde izleyecek​:joy: ultrason fotoğraflarını ben de kitabın arasına koydum ama solmasından korktuğum için tarayıp bilgisayara atmayı düşünüyordum. Albüm fikri de güzelmiş, değerlendirmeye alayım ben de​:face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Solsa da nostaljik olur en azından boşver :joy::joy::joy: Gerçi ilk kızımınkilere 4 buçuk yıldır bir şey olmadı ama :joy:

1 Like

O zaman çok korkmaya gerek yok, demek ki o kadar çabuk bozulan bir şey değilmiş:joy:

1 Like

Aynen, içini rahat tut canım :joy::star_struck:

1 Like

Ben hic bir sey almamşam amma elbiseler bakarim her yere gitdiyimde ben eylude almaga basliyacam insallah

1 Like

Oyyy guzel günlerde kullanin hangi marka aldınız

2 Likes