Bebeğin zayıf olması 33+5

Kontrole gittim 33+5 haftalık hamileyim doktor bebeğin biraz zayıf olduğunu söyledi kilosu 2030gr

3 Likes

Zayıf değil normal bence. Ortalama 2000-2100 arası oluyor bu haftalar.

2 Likes

Normal bence de. Benim de aynı günde 2.200 dedi ama zayı flan demedi. Bu civarda olması gerekiyor diye biliyorum

1 Like

32+3 2000 kilo benimkine de gayet iyi dedi ama bana az geliyor

1 Like

Doktorum storyde 36+2 1800 gram doğan bebeğimiz diye paylaştı dün. Eğer bir sıkıntı varsa zaten yakın takibe alır doktorunuz içiniz rahat olsun :sparkling_heart: sağlıkla gelsin miniklerimiz

1 Like

Yok gayet de olması gerektiği gibi neden zayıf demiş

1 Like

Ben de 33+5 im Şiddetli kasılma şikayeti ile acile gittim yatış verdi.gece kaldım kasılmayi serumla iğneyle hafiflettiler Sabah taburcu oldum çok şükür Benimkine de 2600 dedi İri dedi.yeri baya dar diye kasılıyor dedi Sevinemedim kilosuna Allah herşeyin hayırlısını versin Az daha kilosu fazla diye doğuyordu Zamanında doğsun benimle birlikte taburcu olsun istiyorum Kilolu olması önemli değil

3 Likes

Valla benmki 32.haftada 1800gr di suanda ne kadar bilmiyorum 1 hafta geriden geliyormus skma canini Allahin ixniyle buyur bu haftalarda hizli hizli

1 Like

Allahin izniyle bisey olmaz insallah zamaninda dogar

1 Like

Benimki de ikinci trimester da geriden geliyordu 3 e girince düzeldi

2 Likes

Benimki de 32. Haftada 2200 gr dı doktor iyi dedi az çok demedi.

1 Like

Benimki de 2 kilo doktor gayet iyi dedi.Bebeğin kilo alması için herhangi birşey yapıyor musunuz

1 Like

Özellikle bir şey yapmıyorum. Bu gebeliğimde biraz daha fazla süt içip peynir yedim. Ancak başından beri karnım da büyük olarak devam etti nedense. Gören daha geç haftalar sanıyor.

1 Like

31+4 de 1814 Gr dı canım kilosu normal zayıf değil bebeğin :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Kaşar peyniri, süt, kefir, badem, yulaflı cevizli smothi ler içiyorum sürekli olarak

1 Like

Kefir sade mi yoksa meyveli mi olacak?Sadece içemiyorum :frowning:

1 Like

32+5 2.600 gram olmusuz :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

Sade kefirin içine yarım elma yarım armut ceviz badem ufala , 1 yemek kaşığı da yulaf koy tatlım spothi yap iç efsane güzel oluyor :smiling_face_with_three_hearts: ben her sabah onu içiyorum.uyandığım gibi kahvaltı etmeyi hemen sevmem o yüzden onu içiyorum sonra rahat rahat kahvaltı hazırlıyorum.

1 Like

Meyveli içsem olmaz mı

1 Like

MaşaAllah​:nazar_amulet:

1 Like