Bebeğin hareketi

Kızlar 16 haftalık hamileyim bebeğimin hareketlerini ne zman hissedebilirim,birazda göbeğim var yani kilodan dolayı.

Bende hareketleri konusunda çok strese giriyordum benim 2 düşükten sonra ilk çocuğum ve sürekli vesvese yapıyordum ilk hareketini 19 haftada hisettim ondan sonra nadir hissediyordum şu an 23 haftadaym çok şükür gittikçe daha iyi hissediyorum korkma yavaş yavaş hissedersin

Maşallah inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız :heart::palms_up_together: ben de çok stres yapıyorum iyi olup olmadığını anlayamamak çok kötü bir duygu

Teşekkür ederim rabbim kucağımıza almayı nasip etsin Evet seni öyle iyi anlıyorum ki hele kayıplardan sonra sürekli ultrasona gitmek istiyordum acaba iyimi kalp atışı varmı baya vesvese yapmıştm ama şimdi çok şükür en azından hissettiğim zaman cok şükür iyi diyorum sende hissedersin merak etme

Benim gebelikte biraz zor oldu, Allah’ın mucizesi oldu bana kaybedeceğim diye korkuyorum :pleading_face:

Korkma Allah’a tevekkül et 2 defa 2 ayrı tüpten dış gebelik geçirdim bana normal yoldan olma şansı çok yok tekrar tekrar dış gebelik gecirebilrsin dediler tüp bebek yap dediler ama rabbimin mucizesi nasip etti haklısın ama korkma benim doktorum mesela biliyordu ne zaman kötü hissedersen muayene gel kontrol zamanlarını bekleme derdi 10 günde 1 gittim haftada 1 gittim sürekli vesvese yaptım ama şu an çok şükür 23 haftadaym Allah’ın izniyle kucağımıza alacaz evlatlarımızı korkma olurmu Rabbime tevekkül et esmalar çek dualar var onları dinle rahatlarsın

Çok zor günler atlatmışşın Rabbim yardımcımız olsun, sağlıkla alalım inşallah kucaklarımıza,:palms_up_together::heart:ben devlete gittiğim için 15 günde bir anca randevu alabiliyorum eşim şehir dışında olduğu için özele gidemiyorum özel hastaneler uzakta

Anladım olsun 15 günde 1 gitmenizde iyi en azından içiniz rahat oluyor zaten hareketleri hissedince daha iyi hissedeceksiniz merak etmeyin :purple_heart::blue_heart:

İnşallah teşekkür ederim güzel sohbetiniz için :heart::bouquet:

1 Like

Ne demek ne zaman isterseniz yazın sohbet ederiz konuşuruz :hugs:

Ben 17.haftada hissetmeye başlamıştım

Tamam yazarım sizde her zaman yazabilirsiniz :heart::bouquet:iyi geceler

1 Like

Maşallah ne güzel sağlıkla alın kucağınıza inşallah :palms_up_together:

1 Like

Teşekkür ederim inşallah hepımız sağlıkla kavuşuruz bebişlerımıze :pray:t2:

Aminnnnnnn :heart::bouquet::palms_up_together:

1 Like