Bebeğin aşağı inmesi

Merhaba arkadaşlar bugün hastaneye gittim bebeğimin aşağıya indiğini söyledi fazla bir açığım Yok ama aşağıya inmiş 21 haftalığım birazcık hastayım sancılarım var ilaç da vermedi sadece parol kullanabilirsin dedi bu durumu yaşayan var mı ne yapmam gerekiyor doktor bana dinlen dedi de düzelir inşallah dedi

1 Like
  1. Haftada bende kasılmalar için acile gittigimde bebek aşağıya gelmis denildi hatta nstye falan bağladılar sonra bebek eşinin de rahim duvarina yakın olduğunu söylediler . Doktoruma sonuçları ilettim bebeğin daha cok döneceğini bol bol dinlenmem gerektigini söyledi. Artı olarak cinsel ilişkiyi yasakladı ve progestan fitile baslattirdi. Yorma kendini canını da sıkma ağır işlerden uzun aktivitelerden uzak dur insallah pozisyon degistirecektir bebeğin :innocent::pray:

Çok teşekkür ederim :white_heart:

Kaçinci gebeliğiniz daha önce kurtaj oldunuzmu

İlk gebelik hayır

benimde 29 haftada bebiş aşağıda ve doğum kanalına girmişdi. Erken doğum riskim vardı ama ilaç ve istirahatle şuan 36 haftaya geldim. Çok fazla stres yapma ama ani hareketlerden uzak dur bol bol istirahat et allahın izniyle bi sıkıntı olmaz