Bebeğim sağ tarafımı yırttı sanırım :-)

1. Haftadayız bebeğimi hep sağ tarafta hissediyorum parçalıyor sanki beni ve nedense sol tarafta pek hissedemiyorum sizdede öyle mi acaba
1 Like

32 hafraligiz bizde 24 haftalikti fln ilk başlarda solda hisediyodum simdi heryerden vuruyo maşallah​:sweat_smile: kiz olunca solda olur derler ama dogrumu bilmiyorum arkadasim erkege hamile sagda hisediyo genrlde :sweat_smile:

1 Like

Hahahehehe :slight_smile: banada erkek dediler :slight_smile:

1 Like

Doktormu dedi size

Evet doktor dedi ama ay sonunda detaylı ultrasonum var daha net olur o zaman

Saglikla gelsin InşAllah :blush:

Amin inşaAllah canm :grinning:

Sağ tarafına yatıp göbeğinin altına yastık kat canım. Bebekler dar olan bölgeleri sevmezler. Sol tarafa doğru gidecektir

Benimde sürekli sol tarafta sağ tarafı sevmiyor sanırım oğlum olucak ilk gebeligimde de aynıydı oda oğlum da hep soldaydi buda sağlıkla gelsin inşallah rabbim den dilediğim :palms_up_together:

Buyuduklerinde geziyilar surekli o dedikleri kiz solda erkek sag da olmasi solda olusursa kiz sag da olusursa bebek erkek mis yoksa suan biyerde durmalari imkansiz zaten 34+5 im bende bi solda bi sagda :smile::smile:

sağ sol erkek yada kız ile alakalı değildir kız ve erkek doğurmuş bir anne olarak tecrübelerimi paylaşmak istedim ilk oğlumu solda şu an ki oğlum hep sağ taraftaydı hala orada yani isterse geziyor ama sabit durmayı sevende var :melting_face:

Canım benim 9 ay boyunca sağ taraftaydı tüm tekmeleri tüm hareketleri hep sağdaydı çürüttü sağ tarafımı. Bi görsen solda az olan çatlaklarım sağda yırtılma derecesinde :smile:

Aynen katılıyorum hurafe biraz. Bende bi sürpriz yaşamazsak kız bekliyorum sağ tarafta :grin:

1 Like

ya bir doğsunda ne olsa razıyız senin kini :smile: kendim doğurmuş gibi rahatlicam yani

1 Like

:smile::smile:Allah iyiliğini versin

1 Like

Amin heppimizin :smile:

Benim de erkek. Hep sağda hiss etdim o haftalarda. 29 olduk artık her yerde hiss ediyorum amma hala sağım ağır basıyor, bir de sağ ayağımı ,ordakı kasları sıkıyor ağrı veriyor

bacım ne durumdasın doğum yapmadın mı?:face_with_peeking_eye:

Benim kızımda hep sağda ve karnım yamuk duruyor. 4 haftadır özellikle daha çok ve sadece orada :smile: