Babalar ❣️

Hep Anneleri konuşuyoruz, birazda Babaları konuşalım :hugs: Babalar bu süreçte heycanli mi hanımlar ? Yoksa pek bir etki , tepki göstermiyorlar mi ?

2 Likes

Benimki çok heyecanlı, sürekli gidip gelip ne zaman doguracaksin diyor :smiley::smiley:bende kedi bile 40 günde doğuruyor, tavuk bile 21 gün kuluçkaya yatıyor sen benden ne istiyorsun diyorum gülüyoruz :smiley::smiley: çocuk doğsun yüzüne bakmicam herşeyiyle ilgilencem diyor, bende al senin olsun hoşuma gider diyorum :smiley: biz çok heyecanlıyız Allah olmayan ve dileyen herkese hayırlısıyla nasip etsin.

3 Likes

Bizimki aşırı heyecanlı ve tepkisizlik arasında gidip geliyor bilmiyorum birgun çok heyecanlı iken alacağı yükü falan düşünüp duraksiyor sanırım Allah büyük doğunca gorecez​:joy:

1 Like

Yaa cok hossunuz kızlar :hugs::smiling_face: evet babalar şuan heyecanlanıyor ama ne hissettiklerini bilmiyorlar ama bebek doğduktan sonra çok hoş oluyorlar daha heycanli daha duygusal oluyorlar benim eşim oglumdan sonra çok değişti tam bir baba profilini yakaladı :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Heyecanlı değil ama çok mutlu ve hamılelık bıle o kadar olumlu yönde degıstırdıkı esımı doğunca düşünemiyorum bazen bakıyorum kıyafetlerını alıp bakıp ağlıyor mutluluktan :cherry_blossom::slightly_smiling_face:

1 Like