Babalar Günü Hediyesi

İdolüm sensin :muscle:

Benim babam olmadığı için eşimin babasının babalar gününü kutlarım

1 Like

Öyle günler benim içinde çok zor geçiyor ya :melting_face:

1 Like

Bak bu fikir hepsinden iyimiş canım​:sweat_smile::sweat_smile:

1 Like

Ne kadar önemsersek o kadar önemsenmiyoruz​:sweat_smile:

1 Like

Al işte uyuz olmada ne ol ben annesine gitmedim çünkü o benim annemi bile aramadı herşey karşılıklı bende aramadım kendi tek başına çıktı gitti Ben kendi ağzımla söyledim insan bir anneler günümü kutlar hediye vs beklemiyorum bir tatlı söz 3 tane aslanlar gibi evlat verdim dedim bana sen benim annemmisin neyini kutlayacağım dedi çocuklar ver para annemize hediye alalım dedi yok dedi gidin babaannenize alın dedi gelde sinir olma

3 Likes

Ne hediyesi ya boşver :rofl:

Ay abla gerçekten sinir oluyorum onun annesinden çıkınca geç oldu diye benim anneme gitmedik bu saatte kadını ayakta mı tutucaz dedim eve geldim

2 Likes

Hep mi aynı zihniyet olur ya sen benim annem misin kavramı :woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3:

1 Like

merhaba eşim sağolsun hiç ihmal etmez böyle günleri ama nedense böle özel günlerde ya sağlıkla ilgili bi sorun yada maddi anlamda bir durumla karşılaşıyorız masrafa girmesini istemedim sağolsun bize pasta yaptrmsti bnde öle yapacam inşallah

1 Like

Babalar gununde bebegin cinsiyetini ogrenmek isterdim .hediYe almam ama guzel cumlelerim ona hediye gibi gelir . :see_no_evil:

1 Like

Benimki anneler günümü kutlamadı bende babalar gününü kutlamıycam çok güzel bir hediyem vardı kaçırdı oğlumla kendisine Galatasaray forması isimli yaptıracaktım ama olmadı

1 Like

Ayy iyi fikir ya bende belki pasta yapabilirim

1 Like

Trendyoldan linkini attm bi önceki soranlarda fiyat çok uygun alın bence bugün geldi çok kaliteli ürün :smiling_face:

Benimde babam vefat etti eşimin babasınınkini kutlycm :disappointed:

Ayy cidden sinir bozucu yaptığı

1 Like

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah :palms_up_together:t2::pensive:

1 Like

Amin canım sağol

1 Like

Başın sağolsun üzüldüm gerçekten babasızlık çok zor ama benim babam ölmedi Allah günah yazmasın ama olmaz olsun öyle baba ve artık benim için yok

1 Like

Öyle deme benim babamda çok iyi sayılmazdı ama ölünce daha zot oluyor gölglesi yeter derler ya o çok doğru bacım kaybedince anlıyor insan

1 Like