Baba bebek hareketlerini ne zaman hisseder

Merhaba anneler, 23. Haftamız bitmek üzere ve ben artık bebeğin hareketlerini detaylı hissetmeye başladım ama eşim karnıma ne zaman dokunduğunda hisetmeye başlar.
Eşiniz ne zaman hissetti
Nasıl bir duygu?

Benim bebeğim 16 ı haftasında atmaya başladı iki gün sonrası eşimde əlini koydugunda hiss ediyordu az az … Şimdi 18 haftama yeni geçtim.artik eşim rahat hiss ediyor…şükür :pray:ve coook güzel bir duygu bu.her atdiginda sanki ilk defa atiryormus kimi çok mutlu və heyecanlı oluyoruz​:upside_down_face::pray:

3 Likes

Babalar bebeklerin teknelerini kaçıncı haftada hissetmeye başlarlar ben 21+6 ama hala hissetmiyor

2 Likes

Benim bebeğim 16 haftasında tekmelemeye başladı yavaş yavaş .ve babası hiss etdi .:pray:sende neden hiss olunmuyor :face_with_monocle:

1 Like

Ben 17 den beri hissediyorum ama eşim hissetmiyor

2 Likes

Garip.
Cinsiyeti ne ogrene bildinmi?

1 Like

Erkek Muhammed Asım olcak inşaallah

2 Likes

Çok iyi isim :slightly_smiling_face:benim küçük kardeşim var 5 yasinda adı muhammed :slightly_smiling_face:annem hep Muhammed mustafa derdi .
Mustafa adı değil ama diline oyle gelirdi.
Ama sonradan bilgilendik duyduk ki Mustafa peygamberimizin lakabıymış Muhammed mustafa diye .
Ama adı sadece Muhammed karedşimin.:slightly_smiling_face::blush:

1 Like

Ne güzel bı isim

2 Likes

Eşim 24-25. Haftada hissetmeye başladı. :innocent:

O zaman daha zamanı var

1 Like

Ben net 18 eşim de 19. Haftada ilk kez hissetti ama böyle çok minik bir atım şeklinde. Şimdi de 21. Haftadayiz arada hareketli olursa hemen sesleniyorum gelip elini koyuyor ve denk gelirse hissediyor :smiling_face:

1 Like

Bizim artık dışarıdan gözle bakıldığında da belli oluyor. Videoya çektik anneannesine attık

2 Likes

Bendede dışarıdan belli oluyor :pray::hugs:çok güzel duygu,bende cektim videoya​:blush:

2 Likes

Bebeğin cinsiyeti ne?

Biz elimizi koyunca hareket etmeyi bırakıyor bizimki :smile: çekince geri başlıyor. Bizimle oyun oynuyor sanki :smile:
Babasına nasip olmadı bu yüzden daha hissetmek
Gerçi yağ tabakamdan dolayı hissedebilir mi bilemiyorum :sweat_smile:

3 Likes

Kiz ben de kiloluyum :pleading_face::innocent:

1 Like

Cinsiyetimiz kız :cherry_blossom:

2 Likes

@İlknur Bebek Kız olduğunda erken tekme atiyor derler ve erkek geç atar mış .yalnmiş demekki .çünki seninki kiz 18 haftada tekmelemiş.benimki ama kız değil 16 haftamda başladı yavaş yavaş tekmelemege

1 Like

Kiloyu sormazlar ama merak etdim kaç kilosun :blush:ben 63 müşüm hamile kalmadan önce 59dum.ama 63 gramdan cikinca bebege kiyafetlerime gelip 62 ye çıkıyor :grin: