Ayrintili ultrasona girince cinsiyeti farkli cikan

Merhaba ben 16 haftalikken gittim kiza benziyor ama net bilgiyi ayrintilida alirsin dedi yalniz ben hep erkek hissediyorum diger iki cocugumda hep erkek bu dediler beni taniyan tanimayan herkes ilk erkek olcak dedi ne oldugu onemi yok taniki saglikli olsunda ama merak işte

Cinsiyeti son haftalarda değişenler bile oldu :grin:

Benm ilk gebeligimde detayli ultrasona kadar hep kiz bildim odasini pembe yaptkk bi kac parca pembe kiyafet aldm detayliya bir girdim erkekmiş:)

Derin yaram… dokunmayın :sob::sob:

Doktorlar kiz mi dedi

Genelde kız yanlış görülüyor sanırım bu aylara kadar

Girmediniz daha ayrintiliya degil mi. En cok sizinkini ve kendiminkini merak ediyorum :joy:

Cumaya şafak var​:smile:

Evet kiz demisti hemde 2 ayri doktor

Bunda da kesin kiz dedi ama güvenemiyorum ki :slight_smile:

Ya normalde bu kadar takılmamam ama… oğlumda 13 haftalıkken öğrenmiştim… bunda yarıyı geçtik ama belirsizlik var… oğlumda çin takvimine göre de erkek çıkmıştı… ultrasonda da hemen erkek demişlerdi ve hiç fikir değiştirmediler. Bunda yok öyle yok böyle yok göstermiyor… ayyy valla psikolojim bozuldu… birde böyle bir iki parça birşeyler almak istiyorum… amaaa sadece bekliyorum :woozy_face:

Kac haftalikken yaptırdınız ayrintiliyi basima gelmez ins ayni iki doktorrda kiz dedi heveslendik

22 veya 23 hafta diye hatirlıyorum suan banada kiz dediler heveslendim insallah degismez yine

Bacak arasini gormuyormu pipi olur sonuçta gecen bakti yoktu olsa gorur diye dusunmustum

Benim arkadaşımın da 16haftalikken erkek demiş ayrıntılı ultrason da kız demiş doğuma kadar değişecek galiba diyor

Özeldeki doktor muuuu

Devlet Hastanesi’ne gidiyormus arkadaşım

Genelde devlet yanlış görüyor sanırım ultoron cihazından dolayı

1 Like

Ben ozele gidiyorum illk gebeligimdede ozele gittim aa cinsiyet değişti pipiyp gormek daha kolay olur dedign gibi ama bana 5 aya kadar kiz demislerdi nasıl sakladıysa pipisini :slight_smile:

Esyasini aldim fişini de attim basima gelmez ins :smiley: