Aynı şehirde olanlar tanışalım

10 hafta benimkide Ben eğitim araştırma hastanesinde Haydar Sipahioğlu na gidiyorum. İlk bebeğimde Rahşan Eyüp Doğan ile takipteydik. Çok memnundum Şu an onda randevu bulamıyorum ama bakalım araştırıyorum şu an

1 Like

İlk bebeğimin doğumunu sizin doktorunuzun eşi Büşra Yıldız yaptırmıştı. Devletteydi şu an o da Anatoliada.

1 Like

Kocaeli İzmit

Kizlar viyanadan kimse yokmu ya :face_holding_back_tears::face_holding_back_tears:

Bende bafradayım :smiling_face:

Hngi hastaneye gdiyorsnz

Etlik lokman hekim Hastanesi’ne gidiyorum :blush:

Ankara bende​:smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

Batman merkez

Rahşan hanım çok ovduler gerçekten banada çok iyi doktor dediler ama Rahşan hanıma arkadaşım gitti 32. Hafta olmadan randevu bulamazsin demiş arkadaşa doğuma bakıyormuş sadece kendi öyle söylemisti

Evet ikiside önceden aslında orda imiş ama sonra anatolia geçmişler Büşra hanım şuan yok doğum yapmış içindeymiş

Şöyle. 32 haftadan sonra rutinlerine çağırıyor ve randevu alamasanızda bakıyor ama öncesindeki haftalarda randevu istiyor.

1 Like

Aynen öyle

İzmir bendee​:innocent:

Bende ankara

1 Like

Neresinden Ankara’nın bide hangi hastaneye gidiyorsunuz.

Sıncanda yım. Ikılı ıcon bil kente gıttım ama uzak oldugu ıcın sincan devlette devam edecegım sız

1 Like

Ben Karapürçek deyim.Etlik şehir hastanesine gidiyorum.

Urfa merkez @sanliurfa-anneleri