Aşırı terleme

25+3 üm aşırı terliyorum hiç kimsenin sıcaklamadığı terlemedği ortamlarda sıkıntıdan sıcaktan duramıyorum benim gibi olan var mı?

2 Likes

Bende aynı şekilde ayaklarım da yanma yüzünden uyuyamiyorum geceleri hiç uykum yok affedersiniz giyinik bile yatmıyorum ama su gibi kalkıyorum

1 Like

Gündüz gene neysede gece 3 defa en az üst değişme var

1 Like

Ay ne kadar zor bişey :frowning::frowning:

Gündüz de ev serin olmasına rağmen duramıyorum durduğum yerde

Benim ev çok sıcak güney cephesinde akşama kadar güneş benim evde bende evde durmak yerine sahile gidiyorum :joy:

Ben de aşırı terliyorum kaç kere üst değiştiriyorum saymıyorum artık bol su içerek dengelemeye çalışıyorum artık klimasız da duramıyorum:( klima da çarpıyor bir süre sonra

1 Like

Bende aynı durumdayım. Aşırı rahatsız edici sürekli duşta kalmak istiyorum . Bide havada sıcak napıcaz bilmiyorum :smiling_face_with_tear:

1 Like

27+5 bende aynı durumdayım :melting_face:

1 Like

Su içince de daha çok terliyoruz maalesef :smiley:

1 Like

Kesinlikle yine de içim yanıyor diye daha çok içiyorum :grinning::grinning:

1 Like

Ben daha önce asla terleyen biri değildim hamilelikten midir nedir anlamadım ama sürekli terliyorum üstlerim sırılsıklam oluyor o derece vücudum terden kabarmış artık ne yapıcam hiç bilmiyorum :unamused:

1 Like

Tek değilmişim demekki eşim içeri giriyor klima açık çok soğuk hasta olursun diyor ama ben hala sicakliyorum aşırı terliyorum durdugum yerde hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden

1 Like