Aşırı kilo

Günaydınlar kızlar :hugs: 23 haftalık gebeyim 7 kg aldım benim gibi fazla kilo alan var mı yada dikkatli sağlıklı şekilde kilo alanlar yardımcı olabilir mi? Neler yapıp neler yediklerine dair teşekkür ederim :blue_heart:

1 Like

Günaydın bende 25 haftalık oldum 8 kilo almışım ben normal diye bakıyorum çokmu ki​:see_no_evil::see_no_evil:

1 Like

@Hazal01 merhaba :cherry_blossom: günlük en az 1,5 - 2 lt su içmeyi ihmal etmeyin. Günlük mutlaka yürüyüş yada egzersiz yapın Mümkün olduğu kadar beyaz un, şeker, paketli gıdalar, gazlı içecekler, kızartılmış yiyecekler tüketmeyin. Yemeklerden hemen sonra bir öğünde çok yemek yerine Öğünleri güne bölerek beslenme düzeni oluşturun ve çok zorlanmazsanız eğer akşam 8 den sonra birşey yememeye özen gösterin. :hugs:

1 Like

Sen benden iyisin​:heart_hands:

Teşekkür ediyorum :heart_hands: ben yemek yemeyi de çok seviyorum bir de memurum masa başı çalışıyorum egzersiz yada yürüyüş yapma şansım olmuyor ama bir de çok şey şey aşerip duruyorum yani tatlı türü pasta gibi vs ondan yani gözümde de kalmasını istemiyorum oğlumun da gözünde kalmasın diye :slight_smile: teşekkür ederim dikkate alacağım bunları

Bence sende iyisin yaa sıkma canını canının istediğini yememezlik yapma fazla değil az ye canının istediğini ne senin içinde kalsın ne bebişinin​:heart_eyes:

1 Like

Kız valla doğru :slight_smile: bebişlerimiz sağlıkla gelsin yeterli kilo verilir sonradan :slight_smile: :heart_hands: teşekkür ederim canımsın

1 Like

Canlarım ben kendi kilomu yazayım da size teselli olsun​:flushed:16+4 deyim 7 kilo aldım. Çok fazla iğne ilaç kullanıyorum düşük tehlikem devam ediyor ve sürekli yatıyorum… Kusmalarım bitmedi yine de şişiyorum​:sob: yaşım 42 ve mucize eseri hamile kaldım… Allah hepimizin yardımcısı olsun bebeklerimizi sağlıklı sıhhatli hayırlı şekilde kucağımıza alalım inşaallah… Benim en büyük tesellim bu çünkü :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Amin hepimiz için :pray: Çok geçmiş olsun inşallah sağ Salim kucağınıza alırsınız :smiling_face_with_three_hearts: sizin de kilo çok yok canınızı sıkmayın bebeklerimiz sağlıklı olsun kiloları veririz

1 Like
  1. Hafta +15 kilo :rofl:
2 Likes

31 hafta + 6 kilo çok diyordum sizlerin kilosunu okudum şükür ettim :rofl:

2 Likes

Bugün de fitim çok şükür de :rofl::rofl:

2 Likes

aynen :rofl::rofl:

2 Likes

35 hafta 11 kilo aldim

1 Like

Ben toplam 12-15 falan almıştım zaten kilolu hamile kalmıştım davul gibiydim :rofl:

Bizde 23 haftayiz 7 kilo almışım engel olamıyoruz ona malesef

1 Like
  1. Haftadayim 3 kilo aldim bakalim nasil gidecek​:grimacing:
1 Like

Siz hiç kilo aldım demeyin bence :joy:

1 Like

Toplamda o kilo gayet iyi bence :hugs:

Bir ben daha :sweat_smile: sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almak dileğiyle