Ankaradan hamiş arkadaşlar bakabilirmi

Yeni sistem çıkmış günün gelince iptal edince 15 gün randevu uzatılıyormuş

182 yi aradım dedim randevu 15 gün sonraya veriyor oda dedi bugün ki randevuyu iptal etmişsiniz oyuzden 15 gün randevu uzatıldı dedi dedim ama iptal etince bişey olmuyor du artık yeni sistem çıktı dedi

1 Like

O yeni sistemde geldi senimi buldu :person_facepalming: hayırlısı olsun canım kaç haftalık oldun sen şimdi

1 Like

Kızlar randevume gittiğim halde 15 gün sonraya randevu açıyor yeni sistem yüzünden ve 39. Haftaya geliyor o kadar saçma bı sistem yaptılar ki aşırı sinirliyim siz bu durumu yaşadınız mı

1 Like

24 haftalık olduk bugün :blush::palms_up_together: siz kaç haftalık okudunuz canım

1 Like

21+3 olduk bizde :smiling_face_with_three_hearts:

Maşallah canım Allah’ım sağlıklı sahatli kucağımıza almayi da nasip etsin inşallah :palms_up_together::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Amin inşallah canim nasıl olacak kime benziycek merakla bekliyoruz yeterki sağlıkla gelsinler :palms_up_together::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Amin canım inşallah :palms_up_together::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Etlik Şehir Hastanesi’ne ve Zübeyde hanıma da gitmiş biri olarak söylüyorum ki kesinlikle Etimesgut A Life Hastanesi. Şehir hastanesini pek sevmedim ben açıkçası Zübeyde hanım da temiz değildi. Şuan Etimesgut A Life’a gidiyorum doktorum Lala hanım o kadar ilgili ve Güleryüzlü ki keşke hamileliğimin en başında kendisiyle tanışma imkanım olsaymis benim bu ayın 24ünde doğumum var Lala hanım yaptıracak inşallah ve kesinlikle tavsiye ederim. Paket şeklinde normal doğum 23.000 sezaryen 25.000 Muayene ücreti için de 700 lira oduyorduk

Merhaba canım nasılsın :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

İyim canım çok şükür sen nasılsın

1 Like

Çok şükür bende iyiyim canım hamilelik nasıl gidiyor prenses nasıl :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Vallaha canım daha hastaneye gidemedim randevudan dolayı ayın 30 zunda gidicem Allah’ım izin verirse bazen çok haraketli oluyor diyom doğunca da böyle olursa yandım ben :smile::smile: Allah’ım hayırlı evlat nasıp etsin inşallah :palms_up_together::heart: Sen nasılsın küçük hanım nasıl gittin mi doktora

1 Like

Yarına randevum var canım sabah 9.45 de bakalım ne diyecekler benim minik de öyle bazen tekme atıyor bazen hiç yok , birde benim aşağıya doğru ağrım oluyor neden bilmiyorum

1 Like

Allah’ım inşallah güzel sonuçlar almayı nasip etsin :palms_up_together: inşallah bir gün karşılaşmakta nasip olur :blush:

1 Like

İnşallah ya çok isterim karşılaşmayı :hugs:

1 Like

İnşallah bende çok isterim bende Çarşamba gidecem abim yardımcı olacak yarın giderdim de oğlumun keremesi var o yüzden kaldı Çarşambaya :blush::heart::palms_up_together:

1 Like

Başka sefere inşallah sen gittiğinde sana şeker yüklemesi yaparlar belki o haftadasin sen :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Ben gidene kadar 25 haftalık oluruz :smile: hayırlısı olsun bakalım :palms_up_together::heart: