Akama ne yemek yapsak

K覺zlar ben s羹rekli akama ne piirecem diye d羹羹nmekten b覺kt覺m. Akama ne yapacaks覺n覺z? Herkes yazs覺n da akl覺na gelmeyenlere de fikir olur.

3 Likes

Ben hamilekiimden dolay覺 pien yemein kokusunu duyduumda yiyemiyorum saolsun eim bu d繹nemde bana 癟ok yard覺mc覺 oluyor . Ama sana bir 繹nerim var ben patl覺can yemeklerini 癟ok severim k覺ymal覺 etli ve ya etsiz patl覺can yemei yan覺na pilav ve salata 癟ok urat覺r覺c覺 da deil :grin::grin:

1 Like

Teekk羹r ederim :kissing_heart: ben de 繹yle 癟ok midem bulan覺yor ama eim iten 癟ok ge癟 癟覺k覺yor maalesef

P覺rasa Kuba覺 etli patates Mercimek 癟orbas覺 Pirin癟 pilav覺 Revani Bu akam ki yemei can覺m

Size gelelim en iyisi biz. Sizin men羹 癟okmu :rofl:

1 Like

Buyrun ba覺m g繹z羹m 羹st羹ne 癟ok mutlu olurum misafir berekettir :heart::bouquet:

Ay ay teekk羹r ederim :heavy_heart_exclamation:

1 Like

Allah evinizin bereketini bol k覺ls覺n inallah

2 Likes

Amin can覺m Allah raz覺 olsun c羹mlemizin yuvas覺na inallah

1 Like

Amin, inallah :heart_eyes_cat:

1 Like

Zeytinyal覺 p覺rasa yemei, d羹nden de karn覺bahar k覺zartmas覺 vard覺 yeterli olur diye d羹羹n羹yorum.Zaten 2 kiiyiz.Fazla biey yapam覺yorum hemen yoruluyorum.Rabbim c羹mlemizin evine ve sofras覺na bolluk ve bereket versin inallah.

3 Likes

Amin amin inallah.

2 Likes

Bizde domates 癟orbas覺 kuru fasulye pilav

2 Likes

Bulant覺lar覺m sebebiyle sadece dova(azeriler iyi bilir) yoye biliyorum. Kocam da eli mecbur :rofl::rofl:onu yicek

S羹rekli onu yemekten ondan da tiksinmeyin de sonra :slight_smile:

Bir ey deimiyor (zaten baqa 癟ey yiyemiyorum. Yani 2 g羹n yemesem a癟 kal覺ca:rofl: sonra yine onu yicem

O zaman el mahkum :rofl: bulant覺lar覺n覺zdan 繹t羹r羹 m羹 yiyemiyorsunuz

Evet.癟ok k繹t羹 bulant覺m ve kusmam var. Kusmalarlm b繹yle g羹nd羹 5-6 kere oldu

Doktorunuz ila癟 yazmad覺 m覺? Bana prilam verdi. ok etkisi olmasa da faydas覺n覺 g繹r羹yorum ben onu i癟ene kadar 羹癟 d繹rt kez kusuyorum tabii. Sonras覺nda da y羹zde y羹z fayda g繹rd羹羹m羹 s繹yleyemem ama itahs覺zl覺覺m覺 azaltt覺 bir ka癟 g羹nd羹r daha iyiy yiyorum akamlar覺 falan. Mide bulant覺m da hafifledi g羹n i癟inde.

Bana fayda etmiyor malesef( serum bile gayda etmedi malesef

1 Like