Akşam randevusu

Kızlar bursa şehir hastanesinde ayın 22 sinde saat 21 de kadın doğum randevusu aldım ama normal muayenede oluyormu acil olanlaramı bakıyorlar giden varmı akşam randevularına

1 Beğeni

Bursa yi bilmiyorum ama normal muayene yapıyorlar ben gittim benim ayın 22 de var akşam 7 de genelde bulsam akşam alıyorum sakin oluyor ve daha güzel ilgileniyorlar

1 Beğeni

@bursa-anneleri yardımcı olabilir misiniz arkadaşimiza

1 Beğeni

Akşam randevusuna hiç gitmedim ama bence normal muayene vardır diye düşünüyorum yoğunluktan bazen akşama da açıyorlar mesai dışı randevuları sanırım

2 Beğeni

Merhaba bende hic gitmedim ve 5den sonrada randevu alan arkadaslarim olmustu mhrs yi arayarak veya hastaneyi arayarak aslinda ogrenebilirsiniz ona gore gider yada gitmezsiniz o saatte

Teşekkür ederim :pray:

Ben gittim ve en rahat akşammış onu fark ettşm bom boştu hastane randevu saatşmde hiç sıra beklemeden girdim odasında dr muayne etti nst ye gönderdi nst sonucuma baktı sonra yani gündüzki işleyiş aynı şekilde akşamda devam ediyor emin ol akşam çok daha rahat :innocent::innocent:

1 Beğeni

Aa acaba her hastanede varmı bu yeni çıktı bende Ankara’da yaşıyorum Etlik şehir hastanesi peritonolojo.bolume gidiyorum riskli gebeyim

Randevu alırken mhrs den kontrol ey bende ians eseri orda görüp almıltım böyle bir şey olduğunu bilmiyordum :innocent:

Aa iyi bari ilk defa böyle randevu buladum peki kan sonuçları için randevu istiyorlarmı randevusuz kan sonucu bakıyolarmı kayınvalidem beyin cerrahisinde tahlillerini gösterememiş randevu al demişlerde

1 Beğeni

Randevusuz kayıtsız asla bakmıyorlar takipli hastası değilse hastanenin bu konuda tabiri caizse kıllık yapıyorlar :woman_shrugging:t3:

1 Beğeni

Ben 5 ten sonra gitmiştim normal muane oluyor

1 Beğeni