Aburcubur ­čśş

Doktoruna dani┼č canim bana pek onermediler o y├╝zden. Kan degerlerim ve bobrekler i├žin.

1 Like

Evet en garantisi doktora dan─▒┼čmak :cherry_blossom::smiling_face:

1 Like

Ben hepsinden yedim ozellikle fastfood durduram─▒yordum kendimi hala durduramiyorum abur cubur konusunda :face_with_peeking_eye: 26. Haftadayim 170 boy 58 ile hamile kaldim suan 65 im 7 kilo aldim :disappointed_relieved:

1 Like

Sade maden suyunu benim doktorum gunde 1 tane mutlaka icmelisin dedi

2 Likes

Bende ├Âyle yap─▒yorum g├╝nde 1 tane i├žmeye ├žal─▒┼č─▒yorum birtek onu i├žim rahat i├žebiliyorum

1 Like

Bende 172 boy 54 le hamile kald─▒m ┼čuan 61 kiloyum :face_holding_back_tears:bebislerimizin can─▒ sa─čolsun kilodur verilir zamanlaÔÇő:smiling_face_with_tear:

1 Like

─░├žeri─či temiz ├╝r├╝nler var z├╝ber , lezzet k├╝pleri, fellas gibi markalar─▒n ├╝r├╝nlerine bakarsan─▒z e─čer arada onlarla destekleyebilirsiniz MigrosÔÇÖta sat─▒l─▒yorlar. Kuru meyve ,hurma gibi do─čal ├╝r├╝nlerle genelde ben de tatl─▒ iste─čimi bast─▒rmaya ├žal─▒┼č─▒yorum ama ├žo─ču zaman da pastane tatl─▒lar─▒n─▒ g├Âm├╝yorum :grinning: can─▒m tuzlu hi├žbir ┼čey ├žekmedi─či i├žin o konuda bir ┼čey diyemeyece─čim

Te┼čekk├╝r ederim canimmm ┼čimdi bakiyorum ├žok saol

Kesinlikle :pray:t2: ├çatlak olusumun oldumu hi├ž yada ilerleyen zamanda mi olur

Benim g├Â─č├╝slerim ├žok ├žatlad─▒ ├ž├╝nk├╝ g├Â─č├╝slerim 75 bedendi b─▒ anda hemen hemen 85 oldu g├Â─č├╝slerim harita gibi ┼čuan gobusumde suanlik bi┼če yok ├žok ┼č├╝k├╝r umar─▒m olmaz ┼čuan 54 den 61 kiloyla devam ediyorum

Sigarayi biraktiysaniz abur cuburu cok dert etmeyin bence azaltamaya calisin netice de caniniz cekiyor onlarida ;ben zararli yiyecek icecek herseyden uzak duruyorum ama kotu insanlarin verdigi zarardan koruyamiyorum kendimi en onemlisi bu bence stres :pensive:

1 Like

Hakl─▒s─▒n can─▒m :smiling_face_with_tear:

Ben nefsimi k├Ârlemek i├žin biraz yiyorum cips jelibon fln ama paket bitmiyor mesela kolay─▒ falanda e┼čim icerken bir yudum al─▒yorum ├ž├╝nk├╝ diretik├že daha ├žok can─▒m istiyor o yerken bende baska seyler yiyorum yediklerimi daha e─členceli hale getiriyorum sevmedi─čim ama ├žocu─čum i├žin yemem gerekenleri daha g├╝zel bardaklarda sunumlu yap─▒yorum kendime

1 Like

A┼č─▒r─▒ya ka├žmadan nefsinizi k├Âreltmek i├žin yiyebilirsiniz :blush:

1 Like

G├╝zel fikir asl─▒nda denenebilir tesekkurler

Bende abur cuburu ├žok abartmadan o anl─▒k yiyorum mesela cips varsa 4 5 tane al─▒p b─▒rak─▒yorum. Kola i├žmemeye ├Âzen g├Âsteriyorum ama bazen a┼č─▒r─▒ can─▒m ├žekiyor yar─▒m bardak i├žiyorum. Bende fazla dondurma yiyorum i├žim yan─▒yor sanki. Doktora da sordum bi┼čey olmaz dedi diye paso dondurma yiyorum :sweat_smile: a┼č─▒r─▒ meyve t├╝ketiyorum bide dondurma ve meyve yiyince aburcubur ├žok akl─▒ma da gelmiyor. Ama dedi─čim gibi ├Ân├╝mde olunca da 3 4 tane yiyosam odur. Yoksa at─▒yorum 1 paket cipsi al─▒p bitirmem :melting_face:

Seninki iyiymi┼č mesela ben cips g├Ârd├╝m sonuna kadar yerim kola g├Ârd├╝m ├Ânce e┼čimin barda─č─▒ndan 1 yudum al─▒r─▒m kesmez 1 bardak i├žerim sonra dayanamam 1 bardak daha sabahlar─▒ uyand─▒─č─▒mda popkek ├žikolata ne varsa a─čz─▒ma atar─▒m ├Â─členleri kraker yerim tabi meyve de t├╝ketiyorum ama aburcubur daha fazla asla kendime dur diyemiyorum

Umar─▒m zararl─▒ de─čildir ya. Olduk├ža kendime engel olmaya ├žal─▒┼č─▒yorum. Kolaya zaten e┼čimde ├žok k─▒z─▒yor. Onun yan─▒ndayken yar─▒m barda─ča zor izin veriyor. Di─čerleri de dedi─čim gibi. Bak─▒yorum abart─▒cam. Hemen kald─▒r─▒yorum.

1 Like

Bende ├ž├Âlyak hastasiyim.ve 20 haftal─▒k gebeyimÔÇŽbenimde can─▒m ├žo─ču zaman a┼č─▒r─▒ ┼čeyler ├žekiyor. Hi├ž ka├žamak yapiyomusunuz