40 haftal─▒k olan yokmu yahu ­čśä

Do─čum hikayeni sab─▒rs─▒zl─▒kla bekliyorum :purple_heart:

Ma┼čallah rabbim hay─▒rl─▒ evlat eylesin lohusal─▒─č─▒n hay─▒rl─▒ olsun nas─▒ls─▒n─▒z iyisiniz de─čil mi rabbimin izniyle

Hay─▒rl─▒, imanl─▒, sa─čl─▒kl─▒, merhametli bir evlst olsun in┼čaALLAH g├Âz├╝n ayd─▒n can─▒m, lohusaligin hayirli olsun :cherry_blossom:

Allah hepinizden raz─▒ olsun ikimizde iyiyiz ├žok ┼č├╝k├╝r. Sadece beklenmedik ┼čekilde normal de─čilde sezeryana al─▒nd─▒m. Bi kendime geleyim sohbete gelicem anlat─▒cam in┼čallah :smiling_face_with_three_hearts: tek s├Âyleyebilece─čim ┼čey do─čumdan ├Ânce uyuyabildi─činiz kadar uyuyun kendinizi sak─▒n k─▒s─▒tlamay─▒n :smile:

3 Likes

G├╝zelce dinlendikten sonra do─čum hikayeni bekliyoruz can─▒m :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

Uykuyla vedalasali ├žok uzun zaman oldu can─▒m :woozy_face: siz iyi olun da gerisi hi├ž ├Ânemli de─čilÔÇŽ Rabbim hay─▒rl─▒ evlat etsin in┼čallahÔÇŽ sa─čl─▒kla ve huzurla b├╝y├╝t bebe─čini in┼čallah :purple_heart:

1 Like

Ayy nas─▒l sevindim anlatamam ┼čimdi g├Ârd├╝m mesajlar─▒ okurken seninle do─čurdum resmen hay─▒rl─▒ olsun Allah anal─▒ babal─▒ b├╝y├╝s├╝n in┼čallah :smiling_face_with_three_hearts::heart: