38 haftlık

Arkadaşlar bende kasık ve bel ağrısı var şuan 38 +1rim geçmiyor özellikle oturunca çok ağrıyor bilginiz var mı doğum mu oluyor anlamıyorum ilk gebeliğim

2 Likes

Sancinin sıklığını kontrol et bende 39+1 benim de ara ara oluyor ama geçiyor

Uzanınca geçerdi ama geçmiyor özlellikle bel ağrısı aralıksız devam ediyor

Islık bır suya gir acile git

@Elif53 @Hümanurun_annesi @Dilek16 @Zeyy @AcizBirKul @admin @Fadik

1 Like

Ben 36+3 de böyle idim gittiğimde sancı çıkmıştı ama sizinle aynı mıdır bilemedim dinlenince geçmiyorsa doktora görünmekte fayda var

2 Likes

Benim ilk gebeliğim ama doktorum düzenli sancıların varsa, nişan geldiyse, kanama varsa, şu geldiyse direk gel dedi sancıların düzenli ise olumsuz bir durum hissediyorsan direk hastaneye git canım

1 Like

Çok sık değil ama belirli bir süre devam ediyor ise benimde öyle idi

1 Like

Sabahtan başladı öncesi yalancı ağrılar diye pek umursamadım ama bu saat oldu hala ağrım var

Düzenli ve dayanılmayacak gibiyse bi doktorla görüşün

Bebeğinin hareketlerine. Bak sancın sıklasir ise git suyun gelmeden falan diyemem benim hiç evde suyum gelmedi çünkü ama erkenden gidersen acilman var ise sana suni sancı vericekler onuda hiç tavsiye etmem birazdaha evde çek derim sancini

1 Like

Öyle yaptım gitmedim

Benim de böyle idi daha fazla belde hissediyordum tâbi ben 4-5 gün ağrı tamamen geçmeden böyle belirli bir arakla devam etti ne sıklaşip tam doğum sancısı oldu açılma oldu ne de geçti belirli düzeylerde süreklilik sağlayacak şekilde devam ediyordu nst de ufak sancılar çıkıyordu bebeğin hareketi vs iyi olunca açılma artmayip olmayınca serum ile dindiriyorlardi geri eve geliyordum bikac gün öyle hastaneye gittim mecbur bir görün bakalım sana da mı aynısı olmuş