35 haftalık gebelikte çok uyuma isteği

Kızlar 35 + 4 haftalık hamileyim akşam saat 1.00 2.00 gibi yatıyorum bazen Öğlen de 12 1’e kadar uyanamıyorum bebeğe zararı var mı acaba Bir de normal mi bu kadar uyumak

1 Like

Sen iyisin yine ben bazen akşama kadar yatıyorum :joy:

1 Like

Mecbur kalkıyorum oda esim 7 de işe gidiyor aksam 6 gibi geliyor bide karnim acıkıyor midem bulanıyor kalkıyorum :sweat_smile::blush:

Bu hafta icin çok normal. Ben de senin haftan civari gece 7_ 8 saat uyuyordum. Oglen de uykum geliyordu ve 2 saat daha uyumus oluyordum uyandığımda. İlk aylarımda cok uyku istegim olmamıştı.

1 Like

Uykunun en verimli saatleri 10-3 olduğunu duymuştum. Belki uyuma saatini daha öne çekersen daha rahat olabilir.

1 Like

Yine akşam saat 10.00’da yatağa girsem büyük bir ihtimalle 4 saat dönerim rahat bir pozisyon bulmak için saat yine oldu 2​:sweat_smile:

Keşke yatabilsem ya gece sıcaktan uyuyamıyorum sabahta çocuklar kalkıyo onlara kahvaltı öğlen gibi yatayim diyorum sesleri hiç bitmiyo :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Allah bağışlasın onları da Ben akşam kalkıyorum bazen yastık su gibi terden o kadar sicak Saçım Su gibi ben de camı açıyorum yastığımı falan değiştiriyorum yine yatıyorum​:joy:

Ben sabah ezanı okunduktan sonra uyuyorum öglen 1yeva 2 kadar sonra yine 5 veya 6 da tekrar uyuyorum eşim 8 de geliyor ben 7 de uyanyorum ve sabaha kadar uyku yok

1 Like