35+5 haftalık yarin 36 olucam

Yaklaşık 2 gündür karnımın sağ tarafı acıyo yirtiliyo gibi sonra hafif ağrı oluyo bilemedim yeri daraldı ondan mı acaba 2. Gebeliğim ilkinde böyle oldumu olmadimi hatırlamıyorum doğumum da 26 Haziran saat 8 de nasip olursa herşey yapıldı ayın 12 sine son kontrol gidicem sağlıkla gelsin inşallah yavrum​:palms_up_together:

1 Like

Sağlıkla kucağınıza alın inşallah :smiling_face_with_three_hearts: bende 35+2 böyle bir durum yaşamadım henüz canım

1 Like

26haziranda kac haftalik oluyo ki erken degilmi

Hepimizin sağlıkla gelsin inşallah canım 3 gün sonra randevum var sorucam bakalım inşallah bişey yoktur

38 haftalık sanırım

Sezeryanmi normal dogumun saati gunu belli olmaz herhal diymi ayyy 17gun var ben bile heyecan yaptim :rofl::rofl:

1 Like

İlk de sezeryandi buda sezeryan olucak doktorum ayarladı inşallah gününde gelir bakalım

Evet normalde belli olmaz sezeryan da belli oluyo ama gene bebeğe bağlı :joy:

Benim de öyle 37+1 diyebilirim sağ tarafa kendini diretiyorsa ayağı poposu vs ondan acıyor benim böbreklerime doğru baskı yapıyor mesela sadece sağ tarafıma yirtilacakmis hissi ağrı sızı oluşuyor bilmiyorum bebeğin kendini diretiyorsa ondan olabilit ancak diretmiyorsa sormalısın

1 Like

Sanırım ayağı var yada poposu dediğin gibi öyleyse inşallah başka bişey olmasından endişelendim Allah korusun aynı benimde o tarafta sağ da solda biseyim yokta

Bebek diretiyor olabilir endişe etme

1 Like

İnşallah öyle olsun​:palms_up_together: