33 hafta kanama

33+3 haftalık hamileyim dünden beri kanlı akıntı oluyor ara ara adet sancısı gibi sancı yaşıyorum bu durumu yaşayan var mı ? Çok korkuyorum

Kan olduğuna emin misin. Eger eminsen hemen doktora git. Bende kanli pembemsi görüyordum mantar olmus sanirim fitil verdi. İki kere bakti rahmim kapali gorunuyor

Canım benim böyle bir şey gördüysen buraya yazacağına hemen git acile Doktorlar diyor ya kan falan görünce direk gelin beklemene gerek yok

1 Like

Yarın gel dedi doktor sabahtan gidicem nasipse Ilk doğumum da erkendi yine aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum :disappointed_relieved:

Bende enfeksiyonda var belki ondan da olabilir diyorum kendi kendime ama eminim kan açık renkli akıntıyla karışık

1 Like

25 haftalik hamileyim benimde dun biraz kanamam oldu normalmi sizce

Kanama durumlarını burada yorum yapmamız doğru olmaz normal olup olmadığını en iyi doktor bilir çünkü bazı kanamalar tehlikesiz olsada bazıları tehlikeli olabilir kanamaniz olduğunda kesinlikle beklemeyin ve doktora acile gidin kesinlikle buraya yazıp sormayın bile hastaneye gidin bu gibi durumlarda daha iyi olur

1 Like

Ben gittim bugün açılma yok sancı yok gayet iyi dedi sadece erken dogumu önleyici ilaç verdi

Doktor bugün için gelmemi söyledi zaten ama ben yine de benim gibi durum yaşayan var mı merak ettiğim için sordum

Geçmiş olsun çok herkesin kanama sebebi farklı olabiliyor hamilelikte kanama ciddi çünkü ben iki kayıp verdiğim için kanama olduğu zaman hemen hastaneye gidilmesini daha uygun görüyorum. Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :heart: