32. Haftaaaa

30-35 haftalık hamişler zaman nasıl geçiyor bebişinizin duruş pozisyonu nasıl? Bir de mide yanması çok yaşıyor musunuz

1 Like

Zaman geçmiyor 34. Hafta dolmak üzere… benim 27. Haftadan beri başaşağı pozisyonda. Mide yanmam cok olmadi​:four_leaf_clover:

1 Like

O haftalarda deli gibi yaşadım

Benim de fena durumda ya ne yatabiliyorum ne oturabiliyorum​:smiling_face_with_tear:

Bende 33+5 günlük olduk daha normal duruyoruz kafa sağ tarafta ayaklar sola doğru dönmemiş daha

Benim 29.haftadan beri baş asagi pozisyonda herhalde degismez yönü diye dusunuyorum

1 Like

Değişmez galiba ama benimki hala rahat

Birde cok toparlaniyo belli araliklarda oda biraz can acitiyo sizdede oluyormu bu durum.taş gibi oluyo karnim toplaninca

1 Like

Olmamı zaten 2 gündür evi temizliyorum dün camları sildim top gibi toplandı şimdide bel ağrısından uzanıyorum yordum baya kendi mi üstüne bir de çocuklar pizza istedi onlara pizza yaptım şimdi yatağa attım kendimi :unamused:

31+4 günlüğüz. Henüz makat geliş , başını aşağıya dönmemiş.

Yürüyüş yaptığım da özellikle kendini toparlıyor bir tarafa doğru. Ayaklarını yüzüne çektiğini top gibi yaptığını kendini hissediyorum.

Şükür şuan midem yanmam vs yok. Bazen sağ bacağıma sızı giriyor , o biraz beni zorluyor.

Dikkat edelim cogu gitti azı kaldi insallah kuzularimiza kavusmamiza

1 Like

İnşAllah mide yanması hiç baslamaz ya huzur vermiyor yoksa Bebeğin dönmesi için aksak yürüyüş öneriyorlar

Benim de aynı kafa sağda bir de yüzü aşagi bakıyor Hiç yüzünü görmedik

1 Like

Ya oluyordu mide yanması geçti artık bu aralar iyiyim şükür. Aa denerim canım saol​:pray:t2:

Ay evet ya az kaldi heyecan dorukta sağlıkla gelsinler :palms_up_together:t2::palms_up_together:t3::blue_heart::pregnant_woman:t2:

Bizimki de elleri ile kapatıyor sürekli :face_with_hand_over_mouth::palms_up_together:t3:

30.haftasında baş aşagı dönmemişti mide yanmalarım çok oluyor sabahları