31+5 hanımlar

Hanımlar mrb ben hastane çantasını hazirlim mi yoksa erken ml birazda karasız kaldım

1 Like

Ağırlaşmaya başladım,çıkıp gezerek alırım eksikleri diyorsan başlamanı öneririm. Sonradan uğraşmamak adına kafa rahatlığı olması açısından da yapabilirsin​:blush: Onu mu alayım bunu mu derken zaten yine zaman geçiyor​:smile:

Bn 33+5 haftayim 2 gun once hazirladim yavas yavas hazirla istersen hazir beklesin

Bn baslicam artık yavaş yavaş trend yoldan bn için almak en mantıklısı siz neler koyunuz yazar mısınız

1. Haftanın sonunda hazırlamıştım ben çünkü heran herşey olabilir :hatching_chick: 2 hastane çıkışı 1 normal takım 2 kundak 1 müslin örtü çorap ağız mendili eldiven sarı yazma pişik kremi ıslak mendil temizleme pamuğu emzik biberon koydum ben eksiklerim varsa burdan tamamlayım bende :grinning:

Bebek için 2 hastane çıkışı 1 normal takim 2 çorap 1 battaniye pisik kremi 2 paket islak mendil 15 bez 3vagiz mendili

Kendime 2 pijamayla 1gecelik emzirme sutyeni atlet ic çamaşırı corap terlik havlu pecete depend göğüs kalkani bunlari koydum ben cantaya ama eklerim varsa soyleyin eklerim bende

Bebek için mama da koyun. Bi kaç saat süt gelmiyo çoğu kişide. O sırada aç kalmasın diye ben her doğumumda mama da koydum biberonla beraber

1 Like

28 de hazırladım şuan 32 çok ağırlaşmış hissediyorum kendimi o yüzden olabildiğince erken hazırlamak en iyisi :pray: