31+4 haftalık anneler

Bnmle aynı haftada olanlar var mı canım çok sıkkın ağrılarım var ve sanki zmn geçmek bilmiyor saçma sapan şeyler yaşıyorum beynimde acaba normal mi bnmle aynı olanlar dertlesek biraz​:smiling_face::sleepy:

Çok normal elbette. Koskoca 36 haftayı devirmişsiniz, hiç kolay olur mu ? Ama yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmişsiniz zaten, bebeğinize kavuşmanıza ne kaldı şurda… İşte annelik serüvenine gerçek anlamıyla başlıyorsunuz. Geçecek merak etmeyin… Bebeğinizin kokusunu aldığınız an hiçbirini hatırlamayacaksınız :heart:

32+1 günlüğüz​:see_no_evil::blue_heart: nisan ayı bebekleri bizimkiler

1 Like

Bende bu aralar fazla duygusalım, özellikle eşime karşı, normalden çok daha fazla benimle alakadar olsun istiyorum. Bir de geceleri ara ara garip rüyalar görüyorum. @Asya1

1 Like

Benimde öyle canm 30+6 dayim bende geceleri uyuyamiyorm yalancı agrilarim oluyor ama gecicek allahın izniyle zor günler

1 Like

Bende 33+1 içim sıkılıyor daraliyorum duygu durumum ani değişiyor seni anlayabiliyorum daha yeni bu moda girdim sonumuz hayir olsun ilk hamileligimde hic birsey yaşamamiştim​:grin: bu çok değişik zaten ilk 5 ay kustum hep uyudum simdi de agirlastim artik 21 mart gün verdiler bekliyorum :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Amin inşallah ama gerçekten çok zormuş annelik hele psikolojik olarak insan gerçekten çöküyor çok az kaldı inşallah :smiling_face::blue_heart: @Dnz_123 @NURAN @Duyguu1 teşekkür ederim teyzeleri sizi hep hatrliycaz :heart:

3 Likes

Ben teşekkür ederim :blush::heart:

1 Like

Biz teşekkür ederiz kuzum​:blush::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Sağlıkla kucağına al inşallah bekleyen herkese Rabbim nasip etsin :heart::smiling_face::smiling_face_with_three_hearts:

Bebeğin kıyafetlerini bitirdin mi ? Yıkanmasını falan.

Ben daha 18 haftalığım ama hamilelğimin başından beri garip çok tuhaf rüyalar görüyorum bazen korkunç anlam veremedim

Yok daha valla ne zmn yapayım hiç bilmiyorum siz yikadiniz mi @Dnz_123

31+3 hafta olduk​:blush:

A sizinle sadece bir gün var aramızda​:smiling_face:

1 Like

Canım 31+ 2 yim. Ağırlaştım bende pek oturamıyorum çocuk batıyor. Birde çocuk karnımda yan döndü artık dik değil. Neden anlamadım. Tekmeleri yan belimde atıyor valla. Duygu durumum da bu sıralar değişik buzamana kadar mutluydum ama artık herşeye alınıyorum ağlıyorum

1 Like

Battaniye, pike , müslim örtülerini yıkayarak başladım artık.

1 Like

Hadi bakalım hayırlısı hepimizin hakkında Peki birşey daha sorucam bu haftalarda gogsumden sıvı bseylerin gelmesi normal mi

Benim 28 de bir damla geldi 30 gibi bir damla daha geldi şuan yok ama öyle bir sıvı.

Normal diyorlar​:blue_heart: