29+2 ıslaklık akıntı neden olabilir belim ağrıyor

Belim ağrıyor iç çamaşırım da ıslaklık oluyor Akıntımda oluyordu ama normal ıslaklık gibi değil beyaz oluyor anlam veremedim erken doğum olur diye korkuyorum da yarın kontrolüm var

3 Likes

Bende de var idrar yolu enfeksiyonu olduğunu düşünüyorum canım doktoruma danisicam bu durumu :pray:

2 Likes

Koku falan yok ama bende bir mesela bugün göğsüm çok ağrıyor sanki bıçak saplanıyor üşüttüm mü acaba diye düşünüyorum

1 Like

Ben akıntı durumunu sormuştum doktoruma kötü koku veya kanlı olmadığı sürece sorun değil gebelik akıntısıdır demişti

1 Like

Aynen canım koku yok yarın bende sorucam bakalım

Kızlar ben defalarca sordum bjrda koku yoksa sıkıntı yoktur dedi herkes . Ama idrarda enefeksiyon çıktı koku yanma bi şikayetim asla yok . Bi şdrar yolu enfeksiyonu varmı baktırmanızı önerirşm . Sadcee hergğn çamaşırım beyaz akıntı oluyordu . Zaten artık enfeskşyon dedim kendi kendime de bu kadar akıntı olması normal değil bence . Tek kullanımlık şaşe verdindoktor . Şu içmemi artırdım doktor daha çok su iç dedi . Şua an akıntım azaldı geçiyor sanırım . Bilginiz olsun :innocent:

2 Likes

Bel ağrısı ara ara geliyor bana da 31 olucam yarın enfeksiyonla alakası varmı bilmiyorum o zaten bu haftalarda herkeste olur galiba bel ağrısı artık

2 Likes

Sağol canım çok teşekkür ederim :pray:

1 Like

Kızlar bende 29+2 yim akıntım hep vardı kokusuz su gibi bende erken doğum falan olur diye tırstım hiç bi yanmam da yok sadece çok sık tuvalete çıkıyordum bende hamilelikte normal sanıyordum. İdrar tahlilinde lökosit 25 çıktı monurol saşe yazdı doktor tek kullanımlık çok etkili bi antibiyotikmiş gece yatmadan önce suya koyup içiyorsunuz mesanede 2 saat dursa yeterli çok uzun süre tuvaleti tutamayacağımız için gece tutabilmek için akşam 6 dan sonra sıvı tüketmedim. Mutlaka sizde idrar tahlili yaptırın

2 Likes

Bel ağrısı bende de var hemde hamileliğimin başından beri :slight_smile:

2 Likes

Bana da ara ara geliyor belki enfeksiyondan :frowning:

Aynen canım büyük bir ihtimal enfeksiyon dan

1 Like

Bebekler sağlıklı olsun da çekices artık :innocent:

Ben birde bugün fark ettim de genital bolgem de dış dudak dediğimiz kenarın bir tarafı şiş bir tarafı normal neden acaba

O bende yok canım bi doktora sor bakalım

Tamam canım sağol